Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, aki ikreket...

Volt már olyan, aki ikreket vetetett el?

Figyelt kérdés
Bele sem merek gondolni...még egy babát is szörnyű, nem hogy többet:(
2013. márc. 15. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem sógornőm 7 hetesen ment orvoshoz (3. gyerek lett volna) és kiderült ikrek, ez csak még inkább megerősítette benne hogy elveteti őket.:(
2013. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno anyukám ikreket vetett el.
2013. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értem a különbséget. Sőt, ha valaki úgy érzi nem tud egy gyereket bevállalni (akármi miatt) az kettőt még inkább nem fog.
2013. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem szörnyebb, mint egyet. Az élet az élet. És ezt eldobják. Sajnálom a nőt, a körülményeit, stb. stb. de éli az életét tovább... mint ha mi se történt volna. Felháborít. Sokan nem értenek velem egyet ebben, de az abortusz az csak a felelősség lerázása, mert úgy könnyebb. pedig éppúgy egy élet elvétele, mint egy már élő emberé. Csak a törvényeink ezt megengedik, amit nem értek, miért.
2013. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én egyet értek veled:/

De valahogy kettőt egyszerre...

Nagyon elítélem az abortuszt. Soha semmilyen körülmények közt nem lennék rá képes, pedig volt rá alkalmam nem is egy. Sőt, orvosi ajánlásra is mennem kellett volna...

2013. márc. 15. 20:16
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is egyetértek veletek, szörnyű az abortusz, és ha lehet még szörnyűbb, akkor kettő elvetetése az!
2013. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Az abortuszt azért nem kéne így elítélni. Annak a gyereknek sem lenne jó megszületni és akkor ő még nem egy emberi lény nincsenek érzései.
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
szerintem inkább neked nincsenek érzéseid 7-es...
2013. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
De vannak érzéseim, csak nem vagyok elvakult és tudom, hoyg van amikor mindenkinek jobb ha az a gyerek nem születik meg.
2013. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

7!

Egy magzatnak igenis vannak érzései.Ajánlom figyelmedbe az utolsó sikoly című videót!

Vagy a road-tól a szív alatt című számot. Aki az nem érint meg az nem ember!

Én elítélem az abortuszt.

Igaz 15 éves lány vagyok, nem élek nemi életet de ha teherbe esnék, nem vetetném el. Nem vagyunk a legmesésebb helyzetben a családdal, de nem ölném meg a magzatom! Sokszor álmodtam azt, hogy terhes vagyok és el akarják tőlem venni a picim, aki veszélyeztetve volt a hasamba. Őt védtem, az életem mit sem féltve álmomban! Felkelni egy isteni érzés volt. Szerintem inkább örülni kéne egy babának, nem pedig megölni. Akkor szülje meg és adja oda olyan családnak akinek nem lehetnek gyermekei. Az nem kifogás senkinek, hogy nem tudja eltartani, vagy gyerek hozzá! Ő magának kereste a "bajt", vállalja következményeit, és ne fusson el előle egy gyilkossággal. Na ikrekről nem is beszélve..

2013. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!