Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az angelsound szívhang figyelő...

Az angelsound szívhang figyelőt használom és azt hiszem hogy rákattantam! Minden nap meghallgatom vele a picimet! Árthat ez neki?

Figyelt kérdés
Volt már példa hogy 2* is meghallgattam!!! Nagyon hamar megvan,hála istennek, ugy hogy nagyon kevés ideig szoktam hallgatni!!! Árthatok neki ezzel??Nagyon parás kismama vagyok és megnyugtat ha hallom a pici szívét!!!Első baba és mindenért aggódom!!! 15hkm
2013. márc. 15. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem árt, az idegesség és az aggódás jobban árt. Ismerősöm 10 hetesen elvesztette a picijét és a 2. nál ők is vettek egy ilyet és ők is rendszeresen nézték a picit. Egészséges babájuk lett.
2013. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt fogják mondani, hogy nem kellemes a babának. De sztem ha téged ez megnyugtat, akkor a baba is boldog:)


Kétlányos 32hkm.

2013. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez a készülék hogy működik, de ha hasonló elven, mint a szívhangfigyelő, amit a védőnő használ, akkor biztos nem árt. Én elég sokat feküdtem a terhesség alatt a kórházban és minden kismamának naponta kétszer néztek szívhangot (reggel-este).
2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! Remélem is hogy nem okoz problémát!! :))

Utolsó!! Igen ugyan azon az elveken működik!! Doppler készülék és a piacon az egyik legjobb!!

2013. márc. 15. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

hasonlóan aggódós kismama vagyok, mint te, én is megvettem 14 hetesen a szívhangfigyelőt, és két naponta hallgattam vele a babát. Nem hiszem, hogy árt neki, de mint később kiderült, az én kislányom rettenetesen utálja.. 16-17 hét környékén állandóan elmenekült előle, egészen a szeméremcsontom mögé húzódott, most pedig 20 hetesen hatalmasakat rugdos belé, tiltakozik ellene rendesen, nem is nagyon tudjuk már meghallgatni vele a szívét.

Tudom, hogy nehéz, de azt ajánlom próbáld minél kevesebbet használni, nem jó a babának, ha mindennap zaklatják vele..

Hidd el, hamarosan elkezd majd mocorogni, akkor már sokkal nyugodtabb leszel, mert ezáltal tudni fogod, hogy minden rendben vele:)


20 hkm

2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ártani nem árt neki de zavarja,nekem is van és ha alszik a picim és elkezdem vele hallgatni rögtön elkezd ficánkolni és akkorákat rug hogy csak pislogok,29hetes kismama
2013. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így hallottam, hogy nem árt, de rettenetesen utálják. Nem ismerem a készülék működését, de állítólag gyenge ultrahangot használ, ami zavarhatja a babákat. Mi pont ezért nem vettünk, mert bár szerettem volna, de ha baj lenne, úgyis azonnal érezném, és minden értéke teljesen jó, így inkább kihagytuk a kütyüt a repertoárból, és helyette inkább 4D-re mentünk, ott láthatjuk is. :) De persze, majd ha érezni fogod a baba mozgását, tudni fogod, hogy őt zavarja-e. Ha nem, miért is ne használnád? :)


17 hkm

2013. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak addig voltam rákattanva amíg nem éreztem mozogni folyamatosan! :) Most mikor szinte egész nap ficánkol minek is piszkálnám vele, hisz így is tudom, hogy jól van! Szerintem nálad is csak addig tart majd, ártani meg nem ártasz vele! :) 23+2hkm
2013. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!