Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az oka, hogy ennyi baba...

Mi az oka, hogy ennyi baba fogan spirál mellett? Az nem pont azért van, hogy ne történjen meg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkoztam, hogy egyre több olyan kérdés van, hogy spirál mellett lett terhes. Biztos van itt is "hibaszázalék", de tényleg mintha túl sokan esnének mellette teherbe.
2013. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk nem rég volt bent egy hölgy ő intézi a terhesség megszakítást és mondta h januártól fogva 20 olyan páciense volt aki spirál mellett estek teherbe, vkinek tudott segíteni az elvetetésbe n vkinek meg nem mert ki esett az időből!
2013. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és én is emiatt döntöttem a mirena spirál mellett. Ez olyan mintha spirálom mellett fog gatlot is hasznalnek.tudom h drágább de még így is megéri.
2013. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. ez azért elég érdekes. Sose volt spirálom egyébként, hogyan működik ez a dolog?
2013. márc. 16. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt, de azt hiszem, a beágyazódást kellene megakadályoznia.

Amúgy szerintem csalóka ez a dolog. Itt tényleg úgy tűnik, hogy sokan esnek teherbe mellette, de arányaiban ez lehet, hogy nagyon kevés ahhoz képest, ahányan így védekeznek. Csak aki nem esett teherbe, az nem jön fel ide kérdezősködni.

2013. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert esnek többen teherbe mellette, mert 5-7 évig fenn lehet, és ez idő alatt nem mennek el a nőgyógyászhoz évenkénti ellenőrzesekre, mert úgy gondolják felesleges. Ugye aki gyógyszert szed, évente menni kell rákszürésre, hogy kiadják a receptet.

A másik pedig, hogy figyelni kell a jeleket ( pl. ha a partnert szúrja szex közben, akkor elmozdulhat. Vagy a menstruációs görcsök is elmozdíthatják. Szóval, ha ilyesmit tapasztal, akinek spirálja van, egy két perces ultrahanggal ellenőrizhető.)

2013. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!