Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetesen mélyebben...

13-14 hetesen mélyebben tapadó mellső fali lepény tényleg visszább húzódhat?

Figyelt kérdés
A doki mondta, hogy ez valószínű így lesz. Légyszí írjatok valami bíztatót. Azt mondta szex is lehet már...
2009. szept. 15. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugy tudom változhat a méhlepény elhelyezkedése. Nekem sajnos a 12 hetes uh-hoz képest még lentebb ment. (17. hétben vagyok) de aki szerencsés annak fentebb megy, én is ebben reménykedek. Neked egyébként semmit nem mondtak az orvosok ezzel kapcsolatban, csak az uh leleteken olvastam hogy mi a helyzet.
2009. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont a 13-14 héten volt bevérzésem, rohanás korházba. Méhlepény mélyen és lent volt. Hetekig feküdtem kemény ágynyugalomban rémülten, csak pisilni és fürdeni keltem fel. Mostmár minden rendben, ahogy nőtt a méh és a picur feljebb jött, már teljesen elöl van. Sexelni azóta nem merünk, megoldjuk másként.

Ne aggódj, csak pihenés, pihenés ezerrel!!!!

Üdv:

34 hetes kismami

2009. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is ugy tudom, hogy valamennyit valtozhat, de rettenetesen sokat nem (tehat mondjuk mellso fali valoszinuleg nem fog atkerulni a hatso falra).

Az elso terhessegemnel nekem mindig hatso falit mondtak es ugy is maradt.

Most a masodik terhessegnel a 15. heten azt mondtak, hogy mellso fali es melyen van, de nem erinti a mehszajat, azert kerulhetne feljebb.

Most a 18. hetben vagyok, tegnap mar azt mondta a doki, hogy mellso fali, de nincs melyen, semmi veszely.

2009. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes UH-n mellső falon tapadt mélyen a lepény, a 19 hetes Uh ra szintén a mellső falon tapadt de már jó helyen. Ugyhogy nyugi ez simán változhat ahogy nő a méhed.
2009. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!