Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talán megindul idejében meg?...

Talán megindul idejében meg? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Mar 39+4 hetes vagyok, figyelem a jeleket nagyon... Volt eddig is 1-2 alkalommal kemenyedesem, meg derekfajasom De tegnap este3-4 órán át kemenyedett a pocim, és volt a hatamban derekfajas erősebb és ezt kísérte elől a hasam aljából lefelé irányuló gorcsok-fajasok.... Nem volt rendszerezodve ezért csak vártam hogy alakul-de elmúltak.

Bizhatok meg benne, hogy szerdáig magától megindul vagy nem jelent semmit a tegnapi? Valakinek tapasztalat?



2013. márc. 17. 06:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a jóslófájásokra alapozva mondom, de simán beindulhat. Nekem nem voltak jóslófájásaim, egyszer sem, a doki 40+5 fektetett be a kh-ba, hogy most már jobb így, első éjjel még mindig semmi, másnap napközben szintén semmi. Doki mondta, este kapok ballont most már, hogy tágítson, aztán reggel szülünk. Hát nem így lett. Napközben fájdogáltam. Este 11-re kellett volna hátramennem, hogy megkapjam a ballont. Kiderült, hogy 2 ujjnyira már kitágultam, így nem kaphatok (addig teljesen zárt volt).

De olyat is ismerek, aki a 32. héttől fájdogált, és mégis 40+2 szült meg. Olyat is, aki zéró jóslófájással, 39+6 szült, úgy, hogy előtte semmit nem érzett. Nagyon ritka, hogy valaki a kiírt napon szüljön. 37-42 hét normálisnak mondható. Általában 40+10 legkésőbb indítanak.

2013. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tegnap én is egész este keményedtem.ma még nem tudom mi a helyzet mert tegnap se volt semmi ha feküdtem. s ugye még fekszem. én tegnap 5tõl keményedtem,a lányom is csak keményedéssel született, csak tolófájások voltak. majd meglátjuk mi lesz, én hétfõn leszek 38 hetes de nagyon szeretném ha kibújna a baba :-)
2013. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megindulhat magától! :-)
2013. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!