Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen altatót vehetek be...

Milyen altatót vehetek be pocakosan?

Figyelt kérdés
Amiket neten találtam (Valeriana, Hova) azokat nem ajánlják az első 3 hónapban! Teákat ne írjatok! Köszi
2009. szept. 15. 20:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nehezen alszok el de akkor is csak felületesen és sokszor felkelek . Persze az újabb visszaalvás is órákba telik. Nem tudom magam így kipihenni. Egész nap fáradt és persze nappal már álmos is vagyok a munkahelyemen!
2009. szept. 15. 21:02
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Egy pohár langyos tejet!!

A terhesség alatt semmit nem szabad szedni, főleg nem altatót-nyugtatót és főleg nem az első időben!!

A terhesség velejárója a rossz alvás, ez ezzel jár, el kell fogadni..

Nekem 2-3 hetes ciklusaim voltak, mikor szinte semmit nem aldutam...

2009. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj! A tejet este nem bírom meginni:( Tényleg semmi esély?
2009. szept. 15. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

A 2.-4. hónapban én is nagyon rosszul aludtam, általában 2, 3 óra körül felébredtem és nem tudtam visszaaludni. A munkahelyemen is kómáztam. Ez tényleg velejárója a terhességnek. Ne szedj semmit rá könyörgöm, mert káros minden ilyen gyógyszer a babára, főleg az első időszakban, amikor kifejlődik mindene! El fog múlni hidd el, én már a 22. hétben vagyok, még mindig elég éberen alszom, mert nem tudok háton, hason aludni, de kilehet bírni hidd el altató nélkül is.

A szervezeted felkészül arra, hogy a baba mellett sem tudsz túl sokat szunyókálni.

A meleg tej pedig tényleg nagyon hatásos, egy kicsit erőltesd meg magad.


Minden jót, boldog babavárást.

2009. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Sedatif PC homeós bogyó, és citromfű kapszula, mind2 max adagban! :)
2009. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A Sedatif PC-t holnap kipróbálom. Szerintem a nem alvás sem tesz jót a babának! Köszi a segítséget!
2009. szept. 15. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Én is homeopátiát javaslok.

Pihentető szép éjszakákat kívánok! :)

2009. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az altatók bekábítják a babát is. Legalább addig nem mérgezd ameddig a poacakodban van.
2009. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a sedatif pc semmit nem használ, pedig úgy szedem ahogyan a dobozra van írva. :( Ugyan ilyen problémám van, hogy nem tudok aludni, kb éjjel egykor elalszom, de szinte minden órában fent vagyok, és hatkor már kelnem kell. Ez a homeopátiás cucc nekem nem jött be, és elég drága is. :S
2009. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Bach elsősegélycsepp is jó, mondjuk nem altató, hanem feszültséget segít oldani, de én mégis alszom tőle. Homeopátiás, szóval ezt lehet. A sedatif pc is jó. Persze van, akinek nem hatnak a homeopátiás szerek, de tudni kell róluk, hogy semmilyen erősebb aromájú ételt, vagy pl mentolos fogkrémet nem szabad enni, használni, mert az elnyomja a hatást.
2009. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!