Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jelentkezhetnek a...

Mikortól jelentkezhetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
14.-én volt peteérésem,nem tudom minek vélhető de feszül a mellem és gyakran van vizelési ingerem,ráadásul ma reggel hánytam is.Én egy kicsit korainak tartom,hogy terhességi tünet legyen.Elő fordulhat ilyen korán?Az előző terhességemnél a 8. héten jelentkezett a hányás stb.Csináltam tesztet de még azt is túl korainak tartom,hát a teszt második csíkja nagyon halovány de mint ha egy kissé maszálódós lenne...lehet szellem csík.
2009. aug. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A mellfeszülés, és a vizelési inger utalhat terhességre. Ha 14.-én volt peteérésed, akkor már a beágyazódás is megtörténhetett, és az már hatással van a közérzetedre. Én anno még a beágyazódást is megéreztem, egész nap szédültem, elájulós-hányingeres volt az egész napom. Szerintem az a "szellemcsík" sem véletlen a teszteden....Ilyenkor még olyan kevés a hcg, hogy csak ennyire telik egy teszttől. Amúgy minden terhesség más, lehet, hogy itt korábban érzed már a tüneteket.
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a helyzet a tesztemmel.20 hetes vagyok:)viszont egyszer nem hánytam nem szédültem csak híztam és melleimen vettem észre változást most meg hát a pocakméreten.Remélem te is csak így veszed észre ha szeretnéd a babát .sok sikert szép terhességet:)
2009. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak extrém esetek.

Szerintem örülhetsz:-)

2009. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 12 nappal az ovum után már pozitívat teszteltem, és akkor már két napja émelyegtem. Az igazi, kemény hányinger csak két hét múlva, hathetes koromban jelentkezett, de az első "terhességi tünetet" a kimaradt vérzés előtt két nappal észleltem először, 10 dpo-nál. (A 16. napon ovuláltam.)
2009. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abeágyazódást egyébként én is észre vettem volt egy apró pecsételős vérzésem de csak egy napig tartott.második vagyok.
2009. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon remélem,hogy baba lesz a dologban:) Nagyon szeretnénk egy kistesót :)Csak nem merem beleélni magam mert PCOS-os vagyok és csak pár hónapja állt be a menstruációm és még csak most kezdtünk el próbálkozni. De az orvos szerint minden lehetséges,hát remélem igaza van! :)Mikor teszteljek megint?Boldog babavárást és babázást nektek! :)
2009. aug. 26. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ne nézzenek zakkantnak de én szerettem volna hányni.

Néha azt gondoltam nem is vagyok terhes pedig a doki is megrősítette.

2009. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 napot szoktak tanácsolni
2009. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!