Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászhoz megyek ma....

Nőgyógyászhoz megyek ma. Izgulok, mit mondjak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 10.én kellett volna megjönnie, nem jött, vettem tesztet 4/3 pozitív gond ha a negyedik nem? illetve meg fogja tudni mondani az orvos, hogy terhes vagyok e...?, nem tudom hány hetes lehetek, de nem hiszem, hogy 4nél több... és mit mondjak ha behívtak, annyira tapasztalatlan vagyok, hogy csak makognék... remélem értettétek amit írtam :D

2013. márc. 18. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már 6 hetes leszel. Semmit , teszteltél, pozitIv lett, ő megvizsgál és kész. Gratulálok.
2013. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég korán mész, valószínüleg még nem sokat fog látni:)

Mond, hogy késik és van pozitív teszted:) tudni fogja mi a dolga:))))

2013. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha 10.én kellett volna megjöjjön akkor 5hetes terhes vagy ha előtte megvolt rendesen.szerintem elég korán mész,lehet nem tud majd biztosat mondani,jövő hét jobb lenne,de hátha már látni fogja.amugy bemész,megmondod hogy nem jött meg és van pozitiv teszted,ő tidni fogja hogyan tovább,amugy ez tervezett bebe?megtartod?
2013. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha van jó UH gépe, akkor valamit fog látni. De nem biztos. Viszont én várnék egy hetet még, hogy megmondja a tutit. Mert, ha nem biztos ő sem, akkor úgyis visszahív egy vagy 2 hét múlva. Ha rendszeres volt a ciklusod, akkor elég valószínű, hogy baba van a dologban. :)
2013. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krisztivan ***** válasza:
Ha tudsz majd beszélni az izgalomtól akkor elmondod amit elöttem írtak.Ha még se menne a beszéd:-)) akkor leteszed elé a pozitív tesztet!:-)))
2013. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tündérek vagytok köszönöm :) szeretném megtartani, csak nagyon félek, mert bogyó mellett lett, és hogy nem károsodott e...
2013. márc. 18. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:
nyugi,nem lesz semmi baja mivel hamar észrevetted és gondolom abbahagytad a gyogyszert?!
2013. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sokat nem fog látni, de a terhesség tényét már valószínűleg meg tudja állapítani. Kérdezz tőle bátran, ezért van!
2013. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán már fog látni valamit a nődoki az UH-on, de szívhangot csak a 6. hét után lehet hallani.

Az első ilyen látogatásom nekem is nagyon fura volt és habár sok kérdéssel készültem, mégis nem lettem sokkal okosabb. Orvostól függ. De ha már régóta jársz ehhez a nődokihoz és majd szülni és nála szeretnél, akkor szerintem minden rendben lesz.

2013. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Mi volt a dokinal?:)

2013. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!