Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszolat ehetek egesz nap,...

Maszolat ehetek egesz nap, mert dietara fogtak, neha kivanom az edesseget es nem tudom mivel potolhatnam ezert gondoltam a mazsolara, szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem a cukrod miatt fogtak diétára akkor ehetsz szerintem. De azért semmit sem jó túlzásba vinni.
2009. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, a suly miatt kell dietazni de mit egyek ha edesseget kivanok?
2009. szept. 16. 11:10
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Iszonyat magas a szénhidráttartalma.Talán be kéne tartani a diétát.
2009. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyél cukormentes édességeket. A Norbi túró rudi pl. egész ehető, vannak diabetikus csokik is, azokból sem árt meg, ha bedobsz pár szemet. Ha pedig bp-i vagy a cukormentes cukrászdákból válassz magadnak, nagyon finom fruktózzal készült sütijeik vannak.
2009. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Ugye cukros vagy és állapotos??Egy kis önuralom sokat segít ám,hogy egészséges babád legyen!Tehát én kihagynám a szénhidrátot.De Te döntesz!! Egyél gyümölcsöt!!
2009. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Minden szárított gyümölcsnek brutális magas cukor tartalma van, inkább egyél friss gyümölcsöt. Én is marhára kívánom az édességet, és nagyon nehéz mert rossz lett a cukorterhelésem. Egyél inkább diétás pudingot vagy joghurtot vagy túrórudit... csak mazsolát ne :-)
2009. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is diétáznom kellene, de édesség-függő vagyok. Egy csokit, egy pudingot vagy egy bögre kakaót nem helyettesít semmilyen gyümölcs :(

Az édesítőszerektől pedig rettenetesen puffadok, ezért már Norbis kajákat sem tudok enni, sem diétás fagyit, stb.

Pl. egy kis ananász diétás tejszínhabbal fél nap kellemetlen tüneteket okoz :(

2009. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az más ha nem a cukrod miatt kell diétázni, hanem a súlyod miatt.


Ne egyél fehér kenyeret, kevés tészta,krumpli, rízs. Ha mindenképp édességet akarsz enni, akkor otthon csinálj házi pudingot és ízesítsd barna cukorral, vagy szőlőcukorral, gyümölcscukorral, ezek egészségesebbek mint a fehér cukor. Aztán ha sütit sütsz, ne fehér lisztet használj hanem teljes kiörlésűt.

Csinálhatsz otthoni gyümölcsrízst, csak ne minden nap, mert ugye a rízs... valamint egyél túró rudit, nem kell hogy norbis legyen, eheted a piros pöttyöst, az mégis csak nagyrészt túró és mégsem csoki.

2009. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesíthetsz stevia-val is, ez egy természetes édesítőszer, amit még direkt ajánlanak is a cukrosoknak, gyógymódként. Viszont így, hogy túlsúly miatt kell diétáznod, olyasmit édesíts vele inkább, ami ne nagyon szénhidrátos, vagy zsíros. pl. sovány tejet "valódi kakaóporral" és steviával szerintem ihatsz, de ne vidd túlzásba. Vagy sovány kefírbe, joghurtba is teheted, esetleg egy kevés fahéjjal (ne sokat, mert az nem tesz jót.) A friss gyümölcs is jó, de nem a banán, és nem a szőlő... (azok nagyon hizlalnak). Ennyi jutott eszembe hirtelen.
2009. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sült alma: Jénai edény aljába raksz egy fél kanál olivát, vagy light vajat, rápakolod úgy az almagerezdeket sorban, hogy minden sor közé teszel egy vékony réteg poralapú vagy folyékony édesítőt pl.Canderel port (én néha mégy egy kicsi zsemlemorzsát is szoktam, De a lényeg, hogy mindkettőből keveset!)és a tetejére is édesítőt (de igazán az édesítőszer sem egészséges, úgyhogy tényleg csak keveset) rá a fedele, be a tepsibe. kb 20 percig párolod az almát, utána leveszed a fedőt és megsütöd (10 perc). Én nagyon szeretem.
2009. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!