Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ebben az eseten hogy...

Ti ebben az eseten hogy keszitenetek el?

Figyelt kérdés
Talaltam egy nagyon jo tiramisu receptet, a babapiskotat mar ki is sutottem hozza (Alapbol dietat kell tartanom a teresseg alatt, mert IR-es vagyok). Csak az a baj, hogy nyers tojasos a recept. Alapjaba veve nem vagyok az a tulaggodos fajta ezek miatt, de pl hogy nyers hust ne egyek arra nagyon figyelek. De most ez a tojasos dolog szoget utott a fejemben, noha olvastam azt is, hogy nem alapvetoen a tojas belsejeben van a szalmonella, mert az egy tiszta steril valami gyakorlatilag, hanem a hejan terjedhet, ha terjed, igy alapos mosas utan elvileg nem.okozhat gondot kismamaknak sem. Ti mit gondoltok errol? Be merjem vallalni? Megmondom oszinten nem mondom, hogy eddig is nem nyalogattam ki a nyers tesztas vajlingot, ha sutit sutottem, sot az elso babammal se vittem tulzasba az ezen valo agyalast, ha nyers tesztarol volt szo, most viszont azert elgondolkoztam.
2013. márc. 18. 13:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt is nyers tojásból készítettem, sosem volt belőle bajunk. Csak az a lényeg, hogy biztonságos helyről származzon és friss legyen a tojás!
2013. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!