Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Csetényi Zsolt vélemények?...

Dr. Csetényi Zsolt vélemények? Ő csinál uh-t kérés nélkül korai terhesség esetén? 4-5 hetes vagyok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Magánrendelésén biztos lelkes. Én az ambulanciára mentem 2x is (2. és 3. terhességnél) mindkétszer őt fogtam ki és a pozitiv tesztjeim ellenére illetve hogy tudtam mikor fogantak, mindkétszer megpróbált lebeszélni miszerint semmi se látszik nem is vagyok terhes. Hasival nézett amúgy 5 hetesen, nem csoda hogy nem látszott semmi. Nem volt túl lelkes és kifejtette hiába jöttem ilyen korán. 1 hét múlva átmentem a nővédelmibe mindent láttam amit kellett/lehetett.
2013. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 morisszon ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok és boldog babavárást kívánok. Tényleg igaz, hogy sokszor a nők már korábban megérzik, hogy kisbabát várnak, mint azt a teszt és az UH kimutatná. Ilyenkor természetes, hogy türelmetlenül várjuk, hogy a doki is megerőstsen bennünket, de sajnos a terhesség korai szakaszában ez sokszor még nem lehetséges. Én a második babámat várom (26 hetes vagyok), és furcsán hangzik, de a fogantatás után pár nappal tudtam, hogy jön a második babó. 6 hetesen mentem el a dokihoz, aki még csak egy petezsákot látott és visszarendelt 2 hét múlva, amikor már szívhang is volt. A kislányomat Csetényi doktornál szültem, és a kisfiamat is nála fogom. 5 hetente járok a magánrendelésre, de az elején mindkét babónál a kórházba jártam. Végtelenül precíz, türelmes és barátságos. Profi UH-os, a legjobb a kórházban. Csak ajánlani tudom, a szüléssel kapcsolatban is csak pozitív tapasztalataim voltak!! :-) A magánrendelése szerdánként 17-20-ig tart és 8000,-. Két éve 7000,- volt, tehát nem emelt sokat :-)A szülésnek nincs külön tarifája nála, annyit ad az ember amennyit gondol. Mi nem adtuk a szokásos "vizsgálati díj tízszeresét", amennyit "illik", jóval kevesebbet, de utána is ugyanolyan kedves volt!

Remélem tudtam segíteni! Mégegyszer boldog babavárást kívánok!!

2013. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!