Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. héten vagyok. Már érztem...

15. héten vagyok. Már érztem a babát párszor a 13. héten de azóta 1x 2x tünt fel.2. baba. Ugye nincsen semmi baj?

Figyelt kérdés

Mikor fogom minden nap érezni??

Idöpontom csak oktober 1 én van.


2009. szept. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A babád jelenleg kb. 8cm lehet, szinte hihetetlen, hogy érzed. Szóval az szerintem nem a baba, amit érzel. A legtöbb első babás kismama csak a 18. hét körül kezdi el érezni, akkor is nagyon enyhén. Egész egyszerűen azért, mert még nagyon gyenge, nem tud akkorát rúgni, amit érzel is. Kb. olyan 2 hónap múlva fogod majd minden nap érezni, de akkor sem állandóan, mert csak a nagyon nagy akciói érzékelhetőek még. A terhesség vége felé fog majd tudni nagyokat rúgni, akkor már azt is érezni fogod, ha elfordul. Biztos lehetsz benne, hogy nincs semmi baj. Csak türelem, hamarosan nagyobb lesz és azért fogsz majd imádkozni, hogy másszon ki a bordáid alól. :-)
2009. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztosan öt éreztem.Tudom az elsö terhességemröl.A lányomat már a 16.héten éreztem.(Vékony vagyok.)

A kérde´s az,hogy mikortól érezhetem rendszeresen.???

2009. szept. 16. 13:27
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérde´sben is írtam,hogy 2.baba.
2009. szept. 16. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a harmadikat a 14. héten kezdtem el érezni, alig hittem el, hogy Ő az már ilyen hamar :)

Nekem is voltak kihagyások, sokszor napokig nem is éreztem semmit. Én is aggódtam, de tényleg olyan pici még és gyengék a csontocskái akkor.

Kb. 18-19 hetesen vált rendszeressé, azóta határozott ficánkolást érzek :)

2009. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!