Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik lehetnek ezek a pöttyök a...

Mik lehetnek ezek a pöttyök a hasamon? Ugye bárányhimlő nem lehet? Inkább allergia?

Figyelt kérdés

most estére jöttek ki :S


élőbe erősebbek....főleg az egyik oldalon vannak de az egész hasam olyan halványan


[link]


[link]


2013. márc. 18. 19:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kislányom ovis, ő kapott bárányhimlő elleni oltást....
2013. márc. 18. 19:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Viszketnek? Váladékoznak? Váltottál öblítőt, mosószert, parfümöt mostanában?
2013. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezzel öszsehasonlítva?

[link]

2013. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a dm-es babylove mama olajtól lettek hasonló pöttyeim, pedig soha nem voltam allergiás típus.

2013. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom....szerintem is allergia inkább..
2013. márc. 18. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez terhességi kiütésnek néz ki. Viszket?

van repedések mentén is?

Nekem volt, ha az akkor csak azt tudom mondani, hogy mihamarabbi szülést és kitartást kívánok.

a terhességi kiütés egy kegyetlenül viszketö dolog, amire semmi nem használ, és 6 héttel a szülés után tünnek el.

Nekem nagyon durva volt az egész testemet véresre vakartam, egyszerüen képtelen voltam abba hagyni, férjem már lefogta a kezeimet, de csak szenvedtem töle.

Második gyerekemnél enyhébb v´ltozata volt.

börgyógyász is megnézte, minden 200-ik kismamának van ilyen, és csak a szülés segít benne.

2013. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen van nekem is! Csak nekem szinte mindenhol, most is vakarom éppen. Nekem csak a szülés után jött ki. Pupp-nak hívják. Kaptam kencéket de semmi nem használt, egyedül a szódabikarbónás lemosás után lett jobb. De zuhanyzás után mindig rosszabb.
2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e köze hozzá... nekem is ilyen a hasam, sőt, viszont mellette a vállaim, hátam 2oldalon és az arcomon is két oldalon.. A bőrgyógyász szerint a hormonok miatt..semmi nem használ rá és nagyon csúnya :/
2013. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem bárányhimlő, allergia lehet inkább.
2013. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bárányhimlő nagyon nem így néz ki! Allergia lehet. Ha használtál krémet a hasadra, azt mellőzd.
2013. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!