Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vételnek mi lett az...

Magzatvíz vételnek mi lett az eredményetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

21 hetesen uh láttak egy 4mm rést a kicsim koponyáján ami a 23 hétre 6mm nőt! Sajnos ez azt jelentette a babám beteg és 80 % h vízfejű 20 % h más fejlődési rendellenséggel születik.El kellett dönteni h megtartjuk vagy elvetetjük nagyon nagy bánatunkra:S:S

Sajnos ugy döntöttünk h elvetetjük.Egy nap alatt beindították a szülést és megszültem a picit aki meghalt.

Vettek magzatvizet h a köv terhességemnél ne legyen ilyen és h megtudjuk h mitől van.

Arra lennék kiváncsi h mik jöhetnek szóba??

Hallottam fertőzést,vírust de olyat is h soha nem derült ki!!

Már most félünk h a második babának is lesz valami baja:S:S!

Kérem mindenkit h aki hallott valamit ezzel kapcsolatosan vagy tapasztalt irjon nekem!

3 hét múlva lesz eredmény és addig megakarok tudni ezzel kapcs egy pár információt!!

Előre is köszönöm


2013. márc. 18. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Halmozottan fogyatékos gyermekkel foglalkozok. Hogy a fejlődési rendellenességet mi okozta nem tudom neked megmondani, de hidd el nagyszerűen döntöttetek. (tudom ezt most nem így érzed) És csodálatosan bátor szülők vagytok amiért megmertétek hozni ezt a döntést mint a gyermek mind a saját érdekeitek miatt. Biztosan végig fogod aggódni a következő terhességedet, de hidd el, hogy az a tapasztalatunk, hogy ilyen baba után egy teljesen egészséges terhesség jön létre. (természetesen ebben az orvosok is fognak segíteni) Tekintsetek a történtekre úgy, hogy szerencsések vagytok, hogy a problémára már időben fény derült. És egészen biztos vagyok benne, hogy 2-3 év múlva egészséges kisbabádnak adsz majd életet.
2013. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked h ilyen hamar válaszoltál!

Igen most nagyon fáj a pici elvesztése de arra gondolok,h itt lenne szenvedne és mi is szenvednénk:S!

Remélem h kiderül h mitől volt és a köv picinél ilyen nem fog fellépni mert megzavarodok:S

Annyira várunk már egy babára.)

9 éve vagyunk együtt első szerelem:D!Már mindent megteremtettünk van egy szép lakásunk ,mind a ketten viszonylag jó helyen dolg(én egy 4 csillagos szállodában ,párom pedig pék).Majdnem mindenünk megvan csak a baba nincs.

Igaz h még 25 éves vagyok de ugy érzem megérettem rá h anya legyek!!

És látod milyen igazságtalan az élet??

Szép napot neked!

2013. márc. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!