Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mennyibe kerül a panadol...

SOS! Mennyibe kerül a panadol és mennyit lehet szedni belőle? És mekkora? Mert a nagyobb gyógyszereket nem tudom lenyelni (pl elevit)

Figyelt kérdés
Mára nagyon rosszul vagyok, náthás és a hátam meg a mellkasom is írtóra fáj:( nem aludtam semmit. Mit javasoltok a panadolon kívül? Kérlek segítsetek nagyon rosszul vagyok! 32 hetes vagyok.
2013. márc. 19. 06:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Este már azon voltam, hogy veszek be algopirint mert az van itthon de elolvastam és az van ráírva, hogy nem szabad szedni az utolsó 3 hónapban. Így nem mertem bevenni, nem szeretnék rosszat a kisbabámnak.
2013. márc. 19. 06:50
 2/22 anonim ***** válasza:
Kb akkora mint az elevit. :/ paramax rapidot is szabad szedni terhesség alatt, erre nem emlékszem, hogy mekkora, mintha ez is olyasmi méretű lenne :(
2013. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

óh:( pedig kéne valami, mert ennyire carul még nem voltam. Köszi a választ!

Max. megpróbálom valahogy letolni.

2013. márc. 19. 07:02
 4/22 anonim ***** válasza:

38 hetesen lázas voltam. Fájásaim voltak a láztól.

A kórházban is algopyrint kaptam.

Az összes orvos azt mondta, nyugodtan lehet szedni.

2013. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Azért jó lenne ha elmennél orvoshoz. Én 4szer voltam beteg a terhesség alatt. 8,12, 22 es 38 hetesen. 39 fokos láz, stb, de mindig látott orvos. Volt amikor ügyeletre mentem.

Születése után több vizsgálatot csináltak kislányomnál, amiatt hogy sokat voltam beteg. Hála égnek teljesen egészséges, már 2 éves.

2013. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

400 ft körül van a 10 db-os nekem jó volt lázra szerencsére (nemrég estem át egy jó kis influenzán 8-9 hetes terhesen:( )

icsit kisebb azért a tabletta mint az elevit meg nem olyan dagi hanem laposabb, meg ketté is lehet törni. Én úgy vettem be. Jobbulást!!

2013. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi és akkor lehet 500mg-osat bevenni?
2013. márc. 19. 07:21
 8/22 A kérdező kommentje:
Lázam nincs még.
2013. márc. 19. 07:21
 9/22 anonim ***** válasza:

Panadolt ne hogy bevegyél. Én egyik nap fejfájásra vettem be egyet reggel, egyet este felé és éjjel nem tudtam aludni a mellékhatásától (remegtem és fáztam).

Szóval ezt a gyógyszert felejtsd el!

2013. márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én így is remegek és fázok:(
2013. márc. 19. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!