Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Olvastam, hogy van...

S. O. S! Olvastam, hogy van olyan hogy rejtett terhesség, szerintetek lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
8 hónapja voltam utoljára együtt fiúval. Utána 1 hónapon keresztül rendszeresen hánytam, de nem gyanakodtam terhességre, mert megjött, viszont az eddig 5 napig tartó vérzésemből 2 napos lett. Most olyan mintha lüktetne a hasam, ha oda teszek valamit.
2013. márc. 19. 22:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8 hónap után már csak észre vennéd.Feltűnne az iszonyat nagy hasad!
2013. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De rejtett terhességnél nem, olvass utána a neten, de azért köszi a választ
2013. márc. 19. 22:16
 3/21 anonim ***** válasza:
Ultrahangon nem voltál? Én már rég kivizsgáltattam volna magam, nem is értem. Majd 8 hónapig gondolkodtál, vagy mi.
2013. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. A lüktetés az artériádtól van. Mindenkinek lüktet egy kicsit. A baba mozgása nem lüktetés szerű, hanem rúgás. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2013. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
tán el kéne menni orvoshoz. amúgy 99,9%, hogy nem vagy terhes.
2013. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, tessék nyugodtan kezdjetek elcsesztetni, h milyen hülye vagyok, attól úgyis minden ember felsőbb rendűnek érzi magát, ha mást lehülyézhet

22:20! ez nem neked szól, neked köszönöm szépen a normális választ, és tudom, hogy amúgy is lüktet, ezért nem foglalkoztam a dologgal eddig, de ma nagyon erős volt a hasamban az a valami, és megnéztem, de más ütemű mint a pulzusom :( és ezért ijedtem meg

22:25 neked is köszönöm a választ, elmegyek hnap

2013. márc. 19. 22:29
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát ha hülyeség, ha nem, igen is van olyan, hogy valaki nem tudja, hogy terhes.

Ott van a TLC csatornán a "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" c. sorozat, pont ilyen eseteket mutat be.

Keress fel egy nődokit szerintem minél előbb és megnyugodhatsz. Vagy nem! :)

2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2013. márc. 19. 22:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Na, igen, ezt látatlanba elég nehéz lenne megmondani. De a bizonyosságot csak az orvos tudná megmondani.
2013. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Tudom, holnap el is megyek, csak most vettem észre, hogy a hasam mozgása nem ugyanolyan ütemű mint a szívverésem, és nagyon megijedtem

2013. márc. 19. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!