Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért nem ajánlatos nyújtozkodn...

Mért nem ajánlatos nyújtozkodni terhesség alatt? Mi baja lehet a babómnak vagy nekem?

Figyelt kérdés
A barátnömnek is ezt mondta a terhesség alatt a dokija de már mástól is hallottam.Én még nagyon az eléjén vagyok de én nagyon szeretek nyújtozkodni nálam minden napos!:) és hát nem értem miért nem szabad babásan,és hogy mikortól nem szabad vagy nem ajánlott.:)
2009. szept. 16. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
11:21es vagyok barátnőm úgy ült le a székre hogy egyik lábát maga alá húzta a másik a földön volt fözött valamit vagy mi volt és hirtelen felugrott megfeszült a hasa begörcsölt utánna már vérzett is. Amikor voltam a 12 hetes tarkóredő mérésen akkor meg volt egy nő aki rosszul szállt le a buszról és majdnem! elesett megkért hogy kopogjak be a dokinak mert Ő már nem bír felállni kijött a doki hozzá 10 percen belül tolták a műtőbe vérzett az is ezerrel.Óvatosan tényleg! Más állapot máshogy kell mindent
2009. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én nem értem anni kérdésemnél mondják hogy lepontozták őket.én nem pontozok senkit .hogy van itt ez a pontozás dolog???:S na mind1:) köszi a válaszokat.
2009. szept. 17. 16:12
 13/13 anonim ***** válasza:
"koldok zsinor a nyak korul" ezt ird be a google-ba,csal mert nekem is azt mondtak,hogy ra tekeredhet a baba nyakara,ha sokat nyujtozom,szoval csak,hogy megnyugodj;)kellemes babavarast:)
2009. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!