Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy néz ki a has császár...

Hogy néz ki a has császár után 0-1-2-3 évvel? Ha van képetek, légyszi küldjétek el,

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy halvány fehér vonal van a helyén, fölötte-alatta kb 2-2 cm-re érzéketlen. Nekem igazából két vonalam van, mert 2 császárom volt, és az előzőt nem vágták ki.
2013. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem fehéredett ki. Egy rózsaszín, kicsit dudoros, kicsit szélesebb hegem van. 3 császárom volt.
2013. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, képet én sem küldök csak leírom :)! Most, hogy kérdezted jól megnéztem :)! Nekem a vágás bőrszínű, kb 12 cm hosszúnak látszik, de gondolom most egyre nagyobb lesz mert jön a tesó :)! Miért kérdezed, császáros leszel? Ha igen ne ijedj meg nem csúnya, persze ott van, de én rosszabbra számítottam....
2013. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, lemaradt, hogy 2.5 éves a császár a hasamon!
2013. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Google-n még véletlenül se írd be, hogy has császár után, mert olyan ronda képek vannak (én megpróbáltam), hogy teljesen távol állnak a valóságtól, legalábbis ami engem illet. Ha még császár előtt vagy, ne aggódj, mert nem lesz csúnya a heg és nem látható helyen lesz. Enyém sem látszik, kb 10-15cm-es vágás, rózsaszín, de az enyém 8 hónapos vágás.
2013. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom h hogy is kell feltölteni, remélem sikerül megnézni.

van egy3,5 és egy 2 éves gyermekem császármetszéssel, legelőször 52 kgról indultam, most vagyok 56 kg.

2013. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok, jól értelmeztem, h nem a hegre hanem a hasra vagy kíváncsi?
2013. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi mindenkinek, hát igazából inkább a heg érdekelne, és a poci elölnézetböl..
2013. márc. 22. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Telóval csináltam. Remélem azért látszik. Nekem kettő van.


[link]


[link]


Az erősebb az 17 hónapos heg. :)

2013. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!