Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha császár altatásban lesz,...

Ha császár altatásban lesz, akkor tényleg nagyon fáj amikor előtte kimossák a hüvelyt? Ezt ma mondta nekem az aneszteziológos hölgy.

Figyelt kérdés

Készüljek fel mert nagyon fog fájni,és a ktéterezés is.

Nagyon megijesztett,az epidurálistól meg azért félek,mert pánikbeteg vagyok sajnos.

Aki tud írjon!!

Köszi előre is!


2013. márc. 5. 20:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
eLŐTTE KIMOSSák a hüvelyt??? Nekem ez új...remélem nem...:(
2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Timcsikusz ***** válasza:
100%
ezt még én sem hallottam!kiváncsi leszek a válaszokra
2013. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igen..és h számítsak h nagyon fog fájni..majd össze kell szorítsam a fogamat..tisztára kivagyok most..:/
2013. márc. 5. 20:37
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer sem mosták ki, pedig mindkét császárkor altattak.


De eleve nem tudom, mi értelme lenne.


Szerintem valamit nagyon félreértettél!!!!!!!!!

2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem hallottam semmi ilyet, de persze lehet, hogy más városban van ilyen. Pánikbeteg vagyok/voltam tudom, hogy mindent tudni akarsz előre, de hidd el, amikor ott leszel élesben a dolgokkal, sodródsz majd az árral! Mióta megszületett a kislányom, egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor pánikoltam be! Nem lesz időd agyalni! :)
2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nekem is császárom lesz de szó sem esett ilyesmiről. Katéterről tudok, de hüvelymosásról nem...
2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Császárom volt altatásban, de nem volt hüvelymosás. És soha életemben nem hallottam róla.

Én toxémiás voltam, így folyamatosan vizeletet néztek a vajúdásom során, de mivel bármennyire is kellett pisilnem, nem tudtam, így feltették a katétert, de az sem volt fájdalmas. Kellemetlen az igen, még a kivételt követő napokban, első hetekben is éreztem, de nem volt fájdalmas.

2013. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hüvelymosás, erről még nem is hallottam. A katéterezés nem fájt, csak kellemetlen. Az epit én meg sem éreztem.
2013. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát pedig lányok még ki is hangsúlyozta h készüljek mert ez a legfájdalmasabb része..:/
2013. márc. 5. 21:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
a SÓGÓRNŐMET IS CSÁSZÁROZTÁK jaj bocs..de nem mosták ki neki. Amúgy pedig milyen egy eszement orvos aki ilyeneket mond? Elég szemét dolog, kétszer meggondolnám hogy ott szüljek-e.
2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!