Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamik! Volt...

Nitu26 kérdése:

Vége felé járó kismamik! Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam a 36 hetes ultrahangon ahol már fejvégű volt a babám és a kis háta a jobb oldalon volt.Pár napra rá csuklott és éreztem,hogy már a bal oldalon van a háta.Most megint elkezdett csuklani DE ismét a jobb oldalon!+ugye abból is érzem ha oldalt vált,hogy a másik oldalon rugdos... :)

Normális,hogy még ennyiszer forgolódik és hogy egyáltalán még tud helyet változtatni?


37 hetes kismama


2013. márc. 21. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Most töltöttem be a 38. hetet. Nekem is állandóan forgolódik, pedig ilyenkor már nem nagyon van helye állítólag. De a doki megnyugtatott, azt mondta, hogy az lenne a baj, ha nem mozogna. Én a zsibbadással szenvedek de nagyon. Most éjjel semmit nem aludtam mert az egész jobb oldalam úgy zsibbadt, hogy már sírtam is. Este megyünk dokihoz, fogom neki mondani, kíváncsi vagyok mit fog mondani. Már nem bírom sokáig, jó lenne ha már kibújna.
2013. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 36héten még faros volt 36+5napososn mikor mentem nst-re már fejvégű volt. de minden nap érzem hogy megfordul szóval még azt se tudom hogy rendesen fogok szülni vagy császár lesz.
2013. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem fog megfordulni (farosra), de azért amennyire lehet, mozgolódik, ez természetes!
2013. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!