Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a bajom? 17hetes...

Shona kérdése:

Mi lehet a bajom? 17hetes terhes vagyok. Bal oldalt a hasam 3. napja ugy faj, hogy majdnem el ajulok. Lehidegul, majd gorcs szeruen. Ha nagyon faj inkabb elalszom, mert fekudni sem tudok. Volt mar valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés

#terhesség #nagyon nagy fajdalom
2013. márc. 12. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát mondjuk ezzel nem kéne orvoshoz menni?:O
2013. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
angliaba vagyok a kislanyom meg 40fokos lazzal fekszik itthon,dehogynem kene de a korzeti csak fajdalom csillapitot ad paracatamolt,en meg ugy gondoltam,hogy ki tudom huzni a midwife idopontig ami 14.2nap mulva lenne,be mennek en mar az ugyeletre is a korhazba...de igazad van valahogy megoldom de addig is valami hasonlo esetrol hallottam volna arra is gondoltam,hogy a lanyom osszeszedett virusa rahuzodott a hasamra....
2013. márc. 12. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Bal oldalt de hol? Nekem 12 hetesen volt de azt hiszem jobb oldalt, de olyan erősen görcsölt hogy mozdulni sem birtam, sirtam. Másnap mentem körzetihez hogy nem-e vakbél vagy vesegörcs. Mondta is ám hogy micsoda de már nem emlékszem, a lényeg hogy semmi gyógyszert nem adhatott rá. Aztán a nődoki mondta hogy ahogy a méh nő húzódnak a szalagok és az is okozhat fájdalmat. De aztán olyan brutálul többször nem jött elő, volt hogy ugyan belenyilalt többször is. Hogy neked is ez lehet azt nem tudom. Hivd fel a nődokid azért, vagy a körzeti nehogy baj legyen.
2013. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angliaban a korzeti meg csak meg sem vizsgalja az embert..szerintem vard meg a midwife idopontodat!Bar o se fog veled sokat foglalkozni!Nekem azt mondtak ha barmi gorcs vagy verzes jelentkezik,hivjam a korhazat!Lehet hogy neked is ezt kene tenni..
2013. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom,a valaszaitokat igen gondoltam az NHS-re en is....
2013. márc. 12. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mi okozhatja, de tényleg jó lenne valahogy eljutnod a dokihoz! Jobbulást!
2013. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vese gyulladas,elore sugarzott,igen sajna van vesekovem is...most szednem kell antibiotikumot mar a fajdalom elmult.csak hat ugye gyogyszerek...valoszinuleg tovabbi vizsgalatokra lesz szukseg.koszonom az utso valaszironak,hogy jobbulast kivant nekem....
2013. márc. 16. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!