Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes (nem első baba)...

Hány hetes (nem első baba) illetve hány kiló?

Figyelt kérdés

A másik képen csak annyi lenne a kérdésem hogy (178 cm vagyok) szerintetek hány kiló vagyok és túlsúlyosnak tűnök e? Nem baj ha igen, nem sértődök meg csak kíváncsi vagyok:)

Köszönöm


[link]


[link]



2013. márc. 21. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Butus vagy, ha azt hiszed, hogy túlsúlyos vagy. Szerintem a magasságodhoz képest pont jó így a súlyod... bár sosem tudtam megsaccolni, hogy ki hány kiló, most sem tudom megmondani, de szerintem nem is a mérleg által mutatott súly a lényeg, hanem, hogy a testen hogy oszlik el. És szerintem olyan 12 hetes terhes lehetsz.
2013. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

10 hetes baba, te pedig olyan 70 kiló lehetsz. Egyáltalán nem vagy túlsúlyos:D

Én dagibb vagyok nálad, mégsem vagyok az:D


Kétlányos 32hkm.

2013. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem vagy túlsúlyos és olyan 12-13 hét körül lehetsz
2013. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17. hét és szerintem ehhez a magassághoz, kb 60-70 kg vagy. De annyira lényegtelen a súly! :)
2013. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm várok még közel jártok:))
2013. márc. 21. 13:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 20 hetesen volt ekkora hasam, de én lacsonyabb és dagibb voltam. De volt egy lány akinek a szülés felkészítön 36 hetesen volt ekkora hasa. Bö polóban nem is látszott neki.


Túlsúlyos nem vagy kicsit sem. lábaid vastagabbak a KÈPEN. lehet élöben egyáltalán nem, de amúgy jó alakod van.

Nekem a 2 gyerek után a hsamaon maradt sok, a lábaim meg mint a piszka fa.

2013. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi:) Mondjuk ez egy bő szárú nadrág de amúgy nem vékonyak a lábaim így kifejezetten.

10 hét 4 nap egyébként és harmadik baba.

Azért kérdezem, mert más városba költöztünk és az orvosom és a védőnő is max.7 -8 kg hízást "engedélyezett" mivel 74 kiló vagyok, és szerintük ez túlsúly. Egyébként 2 kg-t híztam már most...:( ennek mondjuk nem örülök. Na ezért kérdeztem hogy ránézésre úgy nézek ki mint aki túlsúlyos? Mert ez a 7-8 kg hízás ha jó tudom arra vonatkozik aki túlsúlyos.

2013. márc. 21. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
hát nem 100-as a dokid és a védőnőd,ha hízol hát hízol,unokatesóm 28kg-ot hízott ami azért sok,de nem mondtak neki semmit,hiszen éhes volt és megőrült a csokiért néha még sírt is ha nem volt otthon neki csokija....hát igen a hormonok játszottak vele :) ,nagyon jól nézel ki egyébként és boldog babavárást :)
2013. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ismerős sajnos...nagyon rosszul vagyok már vagy 4 hete és csak olyanokat tudok megenni amit meg is kívánok szerencsére gyümölcsöket főleg de van hogy pl. vajas zsemlét tudtam csak elképzelni szalámival (nem egy diétás) valamelyik nap meg kínai kaját holott utálom amúgy..

Mindegy hát hízok akkor hízok csak furcsállom hogy első és második babámnál még egy pár kilóval több voltam és nem igazán szóltak a hízáskor a doki meg a védőnő (14 kg és 12 kg plusz lett a végére)

2013. márc. 21. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a gyökér védőnő? Ugyan már. Tudod hányan vannak, akik 100 kg felett vannak alapból és úgy lesznek terhesek? :)
2013. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!