Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Tegnap volt nst-én és azt...

SOS Tegnap volt nst-én és azt mondták hogy magas a baba pulzusa ma menjek vissza mert ha ma is magas lesz bent maradok, visszamentem és még több volt mint tegnap és haza küldtek. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki engedett haza? Orvosod?
2013. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mért nem ott kérdezted meg ?
2013. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ma mit mondtak, amellett, hogy hazaküldtek? Mikor kéne újra menned? Miért nem kérdezted meg a dokit? Van orvosod? Én felhívnám. Ha nincs akkor visszamennék, mert nem hagyna nyugodni a baba egészsége az első.
2013. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

AZ orvos küldöt haza hogy rendben van minden 180 volt a pulzusa de sokat mozgott tegnap meg 160-170 volt

.nincs fogadot orvosom csütörtökön kell megint mennem.

2013. márc. 22. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk , ha valami gond van, egyből megismétlik, és ha utána is baj van, tovább küldenek a kórházba... Én em hagynám annyiban...
2013. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
olyan hülye voltam hogy nem kérdeztem ott rá olyan ideges voltam hogy mikor haz jöttem akkor gondolkodtam el rajta.
2013. márc. 22. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza ez elég sok.
2013. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző terhességem utolsó heteiben nálunk is magas (180 körüli) volt a frekvencia, de nem volt semmi gond, egészéges baba született.
2013. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!