Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét vagy...

Terhességi rosszullét vagy betegség lenne? Kismamik, anyukák tipp?

Figyelt kérdés
Kedd éjszaka hánytam. Azóta minden nap vagy reggel vagy délelőtt vagy délután hirtelen elkap a hányinger. Kívánom az ételeket,jó étvágyam van ,utána pl egy jó evés után egyik percről a másikra rám tör a hányinger.
2013. márc. 22. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sokminden lehet :) Hány hetes terhes vagy? Vagy ha ez is kérdéses, akkor ciklusodban hol tartasz?
2013. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szombaton jönne meg.
2013. márc. 22. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ohh, értem. Hát, akkor ha ezt a hormonváltozás váltotta ki, akkor már a teszt is ki fogja mutatni. :) Csinálj egy tesztet holnap reggel! :) (Ha nincs otthon, pisilj egyet egy kis kupakba, tégelybe, és tedd félre, délután is ugyanolyan jó, ráér, amíg veszel tesztet). Ha negatív, akkor nem a hormonváltozás okozta a rosszulléteket, csak valamiért elgyengült a gyomrod.
2013. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés :) Csak azon töröm a buksim, hogy ha betegség lenne akkor nem ennék jó étvággyal meg nem kívánnám az ételeket. De majd elválik ,hogy mi van :)
2013. márc. 22. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
8.héttől normális :)
2013. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet. Van, akinek ilyen korán jelentkezik.
2013. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább terhességi tünet.egy ismerősöm is ilyen volt.Jó ízűen evett,aztán hányt.Mondta is,hogy mindennap hányt és addig nem tudott igazán enni,míg aznap nem hányt.És tényleg így volt,mindennap hányt.
2013. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!