Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélyem a természete...

Mennyi az esélyem a természetes szülésre? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23hetes kismama vagyok. Kétszer műtöttek értágulattal az ágyékomban. Sajnos egy balesetben, megsérült az ütőerem. A legutóbbi műtétem 7éve volt. Az orvosom nem igazán törődik vele, hiába mondtam, hogy egyre jobban fáj és dagad! Erre a kérdésemre csak hümmögött... Nem magamért aggódok hanem a babámért, hogy szülésnél ne érjen meglepetés esetleges komplikáció! Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2013. márc. 24. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről nem tudok neked mit mondani, de miért nem váltasz orvost, ha nem vagy megelégedve? Ha nem törődik veled, nem válaszol a kérdéseidre, akkor mit keresel nála?
2013. márc. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal keress másik orvost! Nem csak a baba, de magad miatt is aggódnod kellene. És ha a szülőszobán elvérzel, mert a doki hanyag, hozzá nem értő? Ott marad a pici anya nélkül! Szóval másik orvos, amilyen gyorsan csak lehet!
2013. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül másik nődokihoz kel menni, mert lehet, hogy nem ért hozzá. Inkább keress fel egy sebészt, esetleg aki műtött.
2013. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy engem a nemi szervemen lévő visszérrel engedtek természetes úton szülni, de a te eseted lehet, hogy más. Erre csak a doki tud válaszolni.
2013. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! 2hét múlva megyek hozzá vizsgálatra és újra elé teszem a zárójelentéseimet.

Ha megint nem törődik vele, azonnal keresek másik orvost! Rémálom lenne, ha újra ismétlődne az ami Velem és anyukámmal történt! 10hónapos voltam amikor meghalt. Neki egészen más betegsége volt, de ő is egy hanyag orvos kezébe került aki nem vizsgálta ki! Az minden vágyam, hogy egészségesen szülessen a kisfiam és feltudjuk nevelni Apukájával!

2013. márc. 24. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a nőgyógyásznak kell tudnia, hogy ilyenkor mi a teendő, mert nem a szakterülete. A sebészeddel beszélj, esetleg ő adhat ki igazolást, ha természetes úton nem szülhetsz.
2013. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a nőgyógyászt kérdezd, neki ez nem szakterülete. Menj el az érsebészetre, és ha ott azt mondják, nem szülhetsz hüvelyi úton, akkor kérj papírt arról, hogy csak császárral szülhetsz, és azt vidd el a nődokinak. De egyébként egyáltalán nem biztos, hogy a problémád indikálja a császármetszést, valószínűleg most a rá nehezedő súlytól és a terhesség alatti fokozott vérbőségtől (jobban is van terhelve) fáj és dagad, lehet hogy maga a szülés folyamata nincs rá hatással.
2013. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, más szakterület, ha fáj, akkor mindenképpen keress fel szakembert.

Nekem is voltak problémáim terhesen, és a nődokim a kórházban sebészt, és belgyógyászt hívott hozzám.

2013. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!