Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem akar szeretkezni?

Miert nem akar szeretkezni?

Figyelt kérdés
30 hetes kis mama vagyok es a parom ugy egy honapja nem kozeledik ugy ahogy szokott es ha en probalok akkor is valahogy melloz. Minden mas rendebn van nagyon figyelmes , rengeteget szeretget, babarol is rengeteget beszelunk mint mindig de a szex eltunt. Es nem is epp ugy nez ram mint egy nore.. Hiaba oltozok ki szexin mire haza er..vegig sem nez rajtam , es ez rosszul esik nagyon. Talan gusztustalan lettem? Jo 10 kilot felszedtem de egyaltalan nem erzem magam csunyanak , jo persze megnott a hasam .. dehat nem veletlenul ..ugyanugy csinosan oltozkodom, foglalkozok magammal mint korabban. Nem ertem mi tortenik? Masokkal is volt ilyen? egyebkent probaltam mar vele errol beszelni de valahogy mindig kihuzza magat a tema alol . Vagy inkabb hagyjam egyszeruen? Lehet hogy undorodik tolem? Ne nezzetek legyszives egy hiszterianak de nekem ez nagyon faj..
2013. márc. 25. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A pocak zavarja, meg az, hogy már nagyobb a baba bent, mással is van ilyen.
2013. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen pasik, akik nem akarnak terhessel szexelni.
2013. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként lehetne máshogyan is szexelni, pl. orális, ha fél behatolni. Beszéljétek meg még egyszer. Ez ált. nem sok jóra vezet...Csak pasiból van, és vannak igényei..
2013. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni... és amugy szinte biztos hogy a pocak "zavarja". Mi sem voltunk együtt az utolsó 2-3 hónapban mert furán érezte magát a párom ettől,féltett nehogy beinduljon a szülés stb... Szülés után meg én nem akartam kb 3 hónapig... azóta minden oké, fel a fejjel és kitartást! nem veled van a baj!!!!!
2013. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban a pocak, illetve a pocaklakó zavarja.

Nem undorodik tőled, csak egyszerűen fél, hogy baja lesz a kicsinek. Hiába állsz elé mindenféle orvosi tanulmánnyal, már lelkileg nem akarja.

Ettől a kapcsolatotoknak nem lesz baja, inkább attól, hogy nem lehet vele beszélni.

2013. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta egy kicsit is látszik rajtam a terhesség nálunk sincs szex! Őt zavarja, hogy bent van baba, így nem tudja csinálni.. már bele törődtem, bár néha a falat kell kaparnom, de nem tudok mit tenni. Nagyon nem ragozza túl a témát ő sem ha a megbeszélésről van szó. Persze nekem is eszembe jut, hogy nem csak a babáról van szó hanem arról is hogy nem vagyok számára olyan kívánatos, mint előtte..
2013. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vigasztal,de ez nem ellened/ellenetek szól. Egészen egyszerűen már egyértelműen látszik a pocakod,egyértelműen ott van Veletek a gyermeketek. Nehéz ilyenkor szexuálisan,szeretőként gondolni Rád,mikor a közös gyermeketek ilyen látványosan részt vesz az életetekben. Én sem értettem meg sokáig,aztán a párom elmondta,hogy ne haragudjak meg,de úgy érzi ilyenkor,mintha a baba tudná,figyelné,és bűntudata van,ha rám szexuálisan gondol,mikor ott van a testemben a gyermekünk. Ráadásul én 30-33 hetesen már egy nagy has voltam,hatalmas pocakom volt. Nehéz megérteni,mert szükséged lenne a gyengédségre,de vannak ilyen férfiak,nem is kevesen. Ez teljesen normális. Próbáld meg azért őt kényeztetni,hogy ne hunyjon ki teljesen a szexualitás,de szerintem fogadd el,hogy most nem a szex jár a fejében,ha Rád néz,hanem a gyermeketek.
2013. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Félti a babát nállunk ez volt..))
2013. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez egyén függö, mi mai napig szeretkezünk 37 hetes vagyok
2013. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs szex a 6. hótól. Mi inább óvatosságból hanyagoljuk, ő 46 éves, én 36, és volt egy missebem. Ez a 2. picink, de már nem vagyunk 20 évesek, hogy éveket várjunk a következőre, ha baj lenne.A páromat emellett biztos zavarja a pocakom, látom, és nekem sem esik jól utána. Azt mondta, olyan szépen visszakaptam a régi alakomat az 1. után, majd biztos megint ügyes leszek, s akkor bepótolunk mindent.
2013. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!