Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki terhesség...

Volt olyan aki terhesség alatt nagyon megijedt? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés
Én sajnos nagyon ijedős vagyok és valamelyik nap voltam egy helyen ahol majdnem rám nyitották az ajtót és nagyot ugrottam annyira megijedtem 15 hetes lehettem ugye ez nem árt a babának?
2013. márc. 25. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet félős lesz;)
2013. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom,de anyósom nagy ijedtség miatt elvetélt. Bár az nem ilyen rányitásos szitu volt,hanem egy kutya,szóval szerintem inkább pánikba esett és ezért történhetett. Nem hiszem,hogy baja lesz a babádnak,nyugi :)
2013. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam, egy nyári délutánon hatalmas vihar volt. Valahol a közelben csapott be a villám, mert akkorát dörgött utána, hogy megremegtek az ablakok. Na, akkor nagyon megijedtem. Összerezzentem, és utána egy csomó ideig erősen vert a szívem. Nem lett tőle semmi baja a kisfiamnak:-)
2013. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha hirtelen ijedségtől baja lehetne a babának akkor tele lenne ilyen hírekkel a tv... :)
2013. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekkel voltam 8 hónapos terhes, mikor a másfél éves kislányom az uszodában (annak ellenére, hogy fogtuk a kezét), elcsúszott, megütütte a mellkasát, és utána nem vett levegőt, és a kezünkben összeesett, mint egy rongybaba. Hát, azt hittem, tutira megszülök az ijedtségtől. Hála Istennek, minden ok volt végül, de vagy egy napig "nem tértem magamhoz". Nem lett semmi baja a babának, nem is lett ijedős, most 6 éves, kifejezetten bátor fiú!
2013. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem egy németjuhász kergetett meg a 12.héten,még jó h fitt voltam :D még van egy pár 7 a terhességből de már nem bírnék elszaladni..
2013. márc. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!