Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800at kértem a...

Femibion 800at kértem a gyógyszertárban és femibion vasat adtak. Ez ugyan az?

Figyelt kérdés
Akkor vettem észre mikor hazaértem.Ezt is szedhetem?11Hetes vagyok
2013. márc. 25. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nem ugyanaz ,és árban sem a vas kb fele ár a vitaminnak nézd meg a számlát és ha a vitamin árát fizetették ki akkor mindenképp cseréltesd be ha nem akkor pedig tedd el az később jó lesz és vegyél most már 400-as vitamint ha 11 hetes vagy akkor már nyugodtan át térhetsz a 400-ra , vas pedig ha esetleg a vérkép majd kimutassa hogy kevés a vasad akkor jó lesz addig nyugodtan tedd félre ,én most kellet elkezdjem a vasat 25 hetes vagyok .
2013. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a femibion 800ra az van irva ,hogy femibion 800 :)

Nemtudom mi az a femibion vas egyébként ,de szerintem nemugyanaz.

2013. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok .igen már nyugodtan szedhetsz 400 assat is ,ahogy az elso irta. Én most vagyok 39hetes :) és nekem 35 hetessen kellett elkezdenem szedni a vasat. Szerintem is tedd félre ,jo lessz az még ,ártani nemártasz vele magadnak.
2013. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A számlán a 800as szerepel,de nincs 3000ft.ugyhogy sztem nem jól van a gépükben uh holnap visszaviszem.Köszi a válaszokat.
2013. márc. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!