Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bennetek milyen étel-ital...

Bennetek milyen étel-ital maradt meg a rosszulléteknél?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem a hideg epres-zöld tea,és a cola segített.(tudom nem egészséges,de ez van),s a többször pici adag ételek.
2013. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én kakaóba mártogatott babapiskótát tudtam csak megenni sokszor
2013. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egészségesebb ételek mind kijöttek, bezzeg a fehér kifli szalámival lecsúszott és még a hányingerem is elmúlt. Ami hízlal, mind jöhetett, a rozskenyér gondolatától is az undor fog el a mai napig. Gyümölcsöket csak jó hidegen tudom megenni. 18 h km
2013. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Eleinte csak vajas kenyér, tükörtojás és banán. Az utolsó kettőben az a jó, hogy vastartalmuk van, így ideális volt a picinek, viszont a párizsika rá sem birok nézni, de már tudok normálisan főzni, és csak a fokhagymától kap el a hányinger... :(

39hkm

2013. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

krumpli bármilyen formában (sütőben és nem olajban sült, héjában főtt), vajas kifli.

általában az íztelen vagy semleges ízű ételek maradtak meg. a nagyon aromás ételeket nem tudtam megenni.

2013. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Cola.:) De en a mai napig rosszul vagyok a fokhagyma( es a Domestos )szagatol..
2013. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs olyan étel/ital, ami bennmaradna.


10 hetes kismama

2013. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oh, szegény :( reméljük jobb lesz. Mióta tart ez? (utolsónak)
2013. márc. 26. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:
a gyömbér nagyon jó volt hányingerre!
2013. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Dúrván 3 hete. Fogytam is 3 kilót. Mindent kihányok (lassan a tiszta vizet is), kozben meg olyan éhes vagyok, hogy halok meg. Még a boltban is rámjon a hányinger. A gyombért én is hallottam, ki fogom próbálni.
2013. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!