Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10. héten mennyire normális...

9-10. héten mennyire normális a napi rendszeres hányás, úgy, hogy van, hogy szinte egész nap csak hány a kismama?

Figyelt kérdés
Ezen kívül még jellemző a lehangoltság, elzárkózottság. Valami javaslat?
2013. márc. 27. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a normális 3-4 hét és remélhetőleg elmúlik. Fontos a folyadék bevitel (ha csak úgy megy akkor kis kanállal elfogyasztva) Nekem amik beváltak MagneB6 3X1 (de lehet akár 4-5 szemet is egy nap) jéghideg citromos víz (komolyan mondom egy-egy korty is megváltás belőle), gyömbér teát iszok minden reggel (terhesség előtt is ittam, szóval ez inkább csak megszokás, de a gyömbér nyugtatja a gyomrot), napi többszöri (5db) étkezés, és csak kevés mennyiség (párszem keksz, egy gerezd alma, banán, pirítós ) Ha a bőröd száraz, ha a szád kicserepesedik, ha a nyelved érdes lesz, szédülsz, elájulsz, vagy csak simán extrémen rosszul érzed magad akkor doki, háziorvos, védőnőnek szólj mindenképpen mert fent állhat a kiszáradás esélye.
2013. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

velem is ez volt a 13. hétig.

most már jól vagyok.

semmit nem tudtam tenni ellene, pedig mindenfélét kipróbáltam.

16 hkm

2013. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Úgy a 12. hét körül jelentősen enyhülni fog.
2013. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy nem fog enyhülni. de az se baj :) én a 35. hétig hánytam kétnaponta. a 20 héten jött vissza a súlyom. Kissé dehidratálódtam, de a babám minden tápanyagot elszívott ami neki kllett, igy hála Isten egészséges kisfiu lett belőle!
2016. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!