Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első lányomnál végig rosszul...

Első lányomnál végig rosszul voltam. Most 9 hetes vagyok, van remény, hogy elmúlik a 12. hétre? Már kezdek kiborulni

Figyelt kérdés

egy hete minden nap pityergek, annyira nem bírom az egész napos émelygést, hányingert. :(

Az első lányomnál a 6. hónapra lett picit jobb és ennyi.


van remény, hogy most elmúlik a 12. hétre? VAn??



2013. márc. 28. 08:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
remélem, én 10 hetes vagyok, de már tegnap este én is bőgtem :D nekem estére lesz brutális az émelygés, még nem hánytam egyszer sem, de néha már azon agyalok, nem lenne-e jobb:) a citromos (igazi citrom) víz segít, azt érdemes kipróbálnod, bár gyanítom már te is túl vagy minden praktikán:)
2013. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Van! :)

Lányommal amikor terhes voltam, csak a 9 hónapban mérséklődtek a rosszullétek.Életem legszörnyűbb hónapjai voltak azok!!

A fiammal meg ahogy elő van írva.Émelyegtem kicsit a 3. hónapig, 1 kezemen megtudom számolni hányszor kellett rohannom a wc-re..Mindent tudtam enni..stb.

Mondjuk én 1. terhességénél végig vitamint szedtem..most nem.Lehet ez is közre játszott.

2013. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Biztosan van, bár én 16 hetes vagyok és még mindig hányok. Pedig én is vártam a 12. hetet, mint a megváltót...
2013. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

elős, akkor bőgjünk együtt :)

igen, kipróbáltam én is minden praktikát. Salvus vizet mondják még jónak. Csak annyira rossz az íze...

nagyon nagyon remélem, hogy elmúlik pár héten belül, bár én a pár napot is soknak érzem.

Napról napra élek, komolyan :(

2013. márc. 28. 08:41
 5/18 anonim ***** válasza:

1 terheségmnél kislányomal 3 hónaposan vége volt az émelygés hányás korszaknak . Most második terheségemnél kisfiammal 17 hetesen is hánytam még hétvégén.


17+4 hkm :) Kitartás csajok :)

2013. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szia!

én 8hetesen ugy vagyok mint te.teljesen kikészit az egész.

sokat segit a citromos viz.ha nem is sok időre de legalàbb 10-15percig jol vagyok.

igyàl pàr korty kolàt,az is enyhit valamit.

kitartàs!

2013. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm, kóla, citromos víz megvan (én limonádét iszom, az baj?, tehát teszek bele cukrot is) Lehet ezért nem hat?


hát, én kitartok, de már tényleg az őrület határán vagyok.

2013. márc. 28. 09:17
 8/18 anonim ***** válasza:
próbáld csak citrommal, hátha! olyan hülye dolgok használnak, valaki pl. írta, szagolgatja a citromot, na mondom ekkora hülyeséget, erre múltkor kipróbáltam, istenien hatott:D és a friss hideg levegő...na az is marha jól esik. persze sajna ez mind pár percre megoldás, de én veled vagyok, meg a többiekkel:D (első)
2013. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én az elején nagyon rosszul voltam,émelyegtem,hányingerem volt de nem hánytam nekemis jó volt a citromos víz cukor nélkül,meg a narancs!De ha kimész a friss levegőre az is segít,vagy sima hideg víz!Bár én szerencséd vagyok betöltötte a 12 hetet és nálam minden elmúlt,azóta semmi bajom! 29 hkm
2013. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Elso babámmal a 16. hétig hánytam, akkor éreztem meg a mozgását. Most a 10. hétben vagyok, napi 4-5x hányok. Semmi sem marad meg bennem. Tegnap vettem gyombért, lereszelek egy kiskanálnyit és leforrázom. Kegyetlen az íze, de segít az émelygésben. En teszek bele cukrot, mert a nélkul nem tudom meginni. Csípos az íze, de segít vagy egy órára. En a 12. héttol nem várok semmit, remélem a 16. héten elmulik mint az elsonél.
2013. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!