Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megereszkedett mell fajhat...

Megereszkedett mell fajhat kevesbe terhesseg eseten?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy szeretnenk babat parommal.tettunk is az ugy erdekeben :) . 18.-a korul volt p.eresem. par napja fajdogalnak a melleim es a pocakom.de elso kisfiamnal,mikor szep kerek feszes mellem volt ennel jobban fajt. Most csak egyszer egyszer erzem jobban.a jellege mas mint mensi elott szokott.szurkall,oldalt kezdodoen elore fele olyan egeto erzes szeruen faj.mint mikor szoptattam es teli volt a cicim.szerintetek van koze az mell feszessegenek a fajdalom mertekehez?
2013. márc. 28. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, nekem első terhességemnél amikor még feszes volt kevésbé fájt, mint a mostani terhességemnél.
2013. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy mindig akkor fájt, feszült, mikor nőtt. Ennél a terhességemnél ez jóval később kezdődött, mint a többinél...
2013. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!