Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van az a kép amin egy kismama...

Van az a kép amin egy kismama pocakjából " kilátszik" a baba talpa. Az valódi szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Fizikailag is lehetetlen.

Gondolj bele, a baba meg a külvilág között ott a méhed, a hasfalad, és még egy csomó minden. Ennyire nem tud kikörvonalazódni.

2013. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valódi, és nem szerintem, hanem ez tény! :) Egy ügyes fotótrükk. De mindenképpen aranyos!
2013. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem de ezt többször leírták már azzal a képpel kapcsolatban közösségi oldalakon is stb. hogy ha úgy látszana a baba talpa az azt kéne jelentse hogy 1. nincs hasizom azon a részén a hasnak (ami eleve kizárt max ha teljesen szétnyílt középen) 2. a méh sem veszi körül a baba lábát. Mert azon a képen csak egy nagyon vékony (végülis csak egy bőrréteg) réteg alatt rajzolódik ki a talp.
2013. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy odavagyok azért a képért, olyan jó lenne ha megcirógathatnám a babám talpát így. De majd cirógathatom még eleget ha kibújt :)
2013. márc. 28. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Amikor odanyomta a talpát a hasfalamhoz, én éreztem még a kis lábujjacskáit is, ha odanyomtam a kezem!:) De hogy annyira látszódjon is, azt kétlem.
2013. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy kép a lányomról, amikor még 4D uh-n voltunk:


[link]


Ez egy nagyon jól lekapott pillanat. Ezen kívül van pár olyan képkocka, amikor épp simogat belülről.


Az a kép, amiről te beszélsz, az minden szempontból képtelenség!

2013. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Photoshop!
2013. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 as vagyok ennyire nem látványos de azért határozottan érezni többedik terhességnél meg főleg, hogy milyen részét dugja oda. Az én harmadik fiamnál pl. teljesen érezhető volt hogy a sarkát és térdét huzogatja keresztben a hasamon , tudom mert olyan kis hegyesebb rész volt és az uh-n is úgy feküdt mozgott (persze már olyan 30 hetes kora után) és látszott hogy valóban a sarkát-lábfejét húzta át arra.:)
2013. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!