Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes pocakos vagyok....

14 hetes pocakos vagyok. Miért van az hogy ha eszem valami édeset, vagy valami tejterméket, vagy iszom egy pohár Colát borzasztó rossz lesz a szájízem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Ne igyál kólát légyszives!! Kérlek!!! Facsarj valami fincsi gyümölcsöt! (Az nem bontja le a fogakat, csontokat!)

Ez a szájíz hozzátartozik az első harmadhoz. Talán már elmarad lassan...

2009. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A kóla tényleg nagyon gáz, ha nagyon kivánod esetleg Bolero por formájában igyad, én is kívántam, pedig nagyon ártalmas. Tegyél egy tojást egy éjszakára egy pohár kólába...:-(
2009. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, ne lovagoljunk a kólán! Rágógumi?
2009. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lovagoljunk a rágón? :-D ;-)

nekem kiakad az álkapcsom tőle :-D

2009. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel levegőt se vegyünk, mivel tele van káros anyaggal!!

Egy pohár kólától még nem halt meg senki! Ha kívánja, miért ne igya? Rosszabb, ha vágykozik utána, nemigaz?

Rossz szájízt okozhat, ha sok a vas a szervezetedben. Néztek vasszintet vérvételkor?

2009. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem végig, az első harmadban keserű volt a szájízem. Még néha most is. Mivel már a végén vagy, hamarosan elmúlik. (vagy nem(-:)Én cukorkát szopogattam. Többet is kipróbáltam A túl édes nem jó rá, még fokozza is, sőt hízol tőle. Próbálgass egy párat. Savanykásabbat, cukormenteset, mézeset, mentolosat. Valami csak bejön. De tényleg vigyázz a kalóriákra! (-: 22 hetes km
2009. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vashiányos vagyok.És ha jólesik én akár 3 pohár Colát is megiszom.Köszönöm szépen a válaszokat:)
2009. szept. 19. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:

bocsi, a kólához szeretnék hozzászólni. nekem a doki javasolta, hogy igyak, mert nagyon alacsony a vérnyomásom, és a hányásnál is segít.

a szájíz el fog múlni, nekem elmúlt a 17. hétre

2009. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó.Tényleg nagyon jó a hányásra.Én is észrevettem.Főleg hogy még mindig megvannak a rosszullétek az egész nap folyamán.....
2009. szept. 19. 12:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs a colával semmi baj, csak próbálj light-ot inni, hogy ne vigyél be sok cukrot a szervezetedbe.


Rossz szájíz esetén nekem is a rágó segített. Folyamatosan fémes ízt éreztem a zámban.

2009. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!