Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házi praktikákat keresek...

Házi praktikákat keresek vérnyomáscsökkentésre?!

Figyelt kérdés

az eddigi 120 helyett 135 a vérnyomásom és nem is érzem jól magamat. Nem vizesedek, más gondom nincs, csak szeretném megelőzni a bajt. Sokat iszok, kerülöm a sót, mit tehetek még?

35 hkm



2013. márc. 29. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy méred napi 3-5x, illetve ha rosszul vagy, és ha tartósan 140 körüli, akkor mész az orvoshoz. Nagyon hamar el tud szabadulni, nekem is egy nap alatt ment fel, utána kellett gyógyszert szednem. Kb 35-36 hetesen ugrott fel és 38 hetesen született a fiam, addig szedtem, ha jól emlékszem, 2,5 hétig. A második terhességnél viszont normális volt végig :) Egyébként a hibiszkusz tea jó még rá.

Ma kettős fronthatás van, nekem is szétmegy a fejem, írják, vérnyomás ingadozást okozhat.

2013. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készíts pirítós kenyeret, és nyers fokhagymával dörzsöld be, vagy ha meg bírod enni nyersen a fokhagymát, egyél 1-2 pici gerezdet (de pirítósra dörzsölve finomabb). A fokhagyma vérnyomás optimalizáló, ha magas leviszi, ha alacsony, emel rajta picit. Terhesség alatt is fogyasztható.
2013. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Imádom a fokhagymát:-) Pirítós lesz a vacsit!

Teából csak vörös van itthon, most azt kortyolgatom. Köszi!

2013. márc. 29. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Váljék egészségedre! :)
2013. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!