Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap erős pozitívat tesztelt...

Tegnap erős pozitívat teszteltem, ma nincs hcg a véremben! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Értem, hogy vetélés, de a teszt miért volt tegnap erős pozitív? Vagy ennyire gyorsan zajlakank a dolgok?
2013. ápr. 2. 14:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
ilyen gyorsan nem ürülhet ki.én kiváncsiságbol tesztelnék mégegyet,hátha rossz volt a teszt.hisz az is a hcg-t mutatja ki.
2013. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
a ma nincs hcg a véremben mit jelent számszerűsítve? olyan lehet, hogy nagyon alacsony, a teszt kimutatja, mert érzékeny, de valójában sajnos másra utal.
2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
szerintem is tesztelj egy másikkal lehet valamelyik teszt nem volt jó. 39+1hkm
2013. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
0,6 alatt van, számszerűsítve.
2013. ápr. 2. 14:20
 5/32 anonim ***** válasza:

hát a vérteszt gondolom nem csal, akkor csak a terhességi mutathatott fals eredményt, oké, furcsának furcsa...

orvos mit mondott erre?

2013. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ezzel a teszttel tesztelek egy hete minden nap, hisz voltak gondok. Vérvételre jártam. Hétfő óta ahogy emelkedett a hcg a vérben, úgy erősödött a teszt is. Ugyanez. Ma mondták megszünt a terhesség léte, csak közben fura a tegnapi erős teszt. Holnap persze reggel csak kíváncsiságból csinálok egyet.
2013. ápr. 2. 14:22
 7/32 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, ha beszéltem volna orvossal, akkor említettem volna, mert nekem is érdekes. De kezembe nyomták a papírt és elköszöntek. Örüljek, hogy nem lett nagyobb baj :(
2013. ápr. 2. 14:23
 8/32 anonim ***** válasza:
szerintem a vérteszt megbízható, tesztelhetsz, de ha megint van rajta csak, szerintem csak bekattannál:( elég sz@r lehet így is:( remélem a következő próbálkozásátok sikeres lesz, azt kívánom!
2013. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Persze szerintem is a vérteszt a megbízható. Bekattannni már nem fogok, jelenleg abban az állapotban vagyok, ezért is agyalok amin nem is kellene és ülök a számítógép előtt kínomban :( Sehol se jó.
2013. ápr. 2. 14:26
 10/32 A kérdező kommentje:
ja és köszi aranyos vagy!
2013. ápr. 2. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!