Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák, második...

Császáros anyukák, második babánál sima szülésre vagy császárra készültetek? Mit javasolt a dokitok? Ti mit szerettetek volna? Hány év van a gyerkőcök között? Végül hogyan szültetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 16:22
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
Első gyermeknél is simára készültünk,sürgősségi császár lett belőle.Rá 3 évre megszületett a második fiam.Sima szülés volt,nem készültünk császárra.És most is tavaly simán szültem a lányom.A két utolsó terhesség közt 12 év van
2013. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első császár volt toxémia miatt.A másodiknál fel sem merült a sima szülés,én nem szerettem volna meg a doki is mondta hogy biztonságosabb a császár 2,5 év telt el.


A másodiknál sokkal gyorsabban felépültem már a 2-ik napon simán ültem és közlekedtem mindenhova.

2013. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első 4 éve császárral született!

A másodikat Júniusra várom, kérdeztem az orvost, azt mondta simának indúl, és ha nem megy, akkor császár lesz a vége.

2013. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második babánál sima szülésre készültünk, de otthon, spontán szétvált a hegem, így az is császár lett. 2,5 év van a gyerekeim között.
2013. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ikrekkel sima szülésre készültem, de császár lett több okból is (fekvési rendellenesség, koraszülés, pre-eklampsia). Most, a harmadikat várva az orvosom azt mondta, hogy császárra van nagyobb esély, de ha nagyon jól megy minden, talán lehet szó hüvelyi szülésről. Én erre készülök, valahogy jó érzésem van. 2 év 8 hónap lesz a nagytesók és a kicsi között.
2013. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első császár 23 hónapja. Most 40+2 hetes vagyok. Sima szülésre készülök, de mint ahogy az elsővel nem, most a másodikkal sem tágulok semmit, így nem tudom mi lesz belőle. Úgy látszik én ilyen nem tágulós típus vagyok, márpedig zárt méhszájjal elég nehéz természetes úton szülni.. :(

Most szedek mindenféle homeopátiás bogyót, iszom a málnalevél teát, hátha segít. Az első babánál ezeket nem csináltam.

2013. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Aki írta, hogy szétvált a hege, volt valami előjele? Fájt előtte vagy ilyesmi? Honnan lehet azt észrevenni?

2013. ápr. 3. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt előjele. Éreztem egy pukkanást és iszonyatosan elkezdett fájnia hasam. Tudtam, hogy valami nincs rendeben, vagy a lepény vagy a heg. Elég hamar a műtőbe kerültem, mert folyamatosan fájt, voltak fájásaim is, de nem volt szünet a fájdalomban. Igazából csak a műtét közben derült ki, hogy szétvált a heg. Teljesen rendbe hozták, akár harmadik babánk is lehetne. 39+5 voltam.
2013. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hú, ez nem hangzik túl jól. :(

Köszi, hogy válaszoltál!

2013. ápr. 8. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!