Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nőgyógyászhoz menjek?...

Melyik nőgyógyászhoz menjek? (Elsősorban szolnoki kismamikat kérdezem, de más is tudhat tanácsot adni)

Figyelt kérdés
Itt toporgok már 1 hete tanácstalanul a pozitív terhességi tesztemmel. Elméletileg csütörtökön leszek 6 hetes. Jövőhétre tervezem az orvost. A nőgyógyászom, akihez már pár éve járok, nem vállal szülést, és úgy tudom ultrahangja sincs. Először ennek ellenére menjek el hozzá, és ő majd átirányít valakihez? Vagy rögtön olyan orvoshoz menjek, aki meg is csinálja ott az ultrahangot, és esetleg végig is gondozza a terhességem? Szolnokiak, ti kit ajánlanátok ez esetben?
2013. ápr. 2. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben gratulálok! :) Dr Dinyának és Emődinek van magánrendelésen uh-ja na meg persze jó orvosok!
2013. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szolnokiak közül nagyon jó orvos és dicsérik a Svéd Attilát! Ismerős köreimben fogadták fel őt egy jó páran és nála is szültek!!
2013. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En dr. uri-Szabonal szultem 2011-ben. vegig o volt a dokim. Surgossegi csaszarom volt (baleset miatt).

A dokim 4napbol 4x bejott hozzam (penteken csaszaroztak kora reggel).

Ha kellett valami, akkor hozott nekem. Mindig atnezte a lanyunk kartonjat es figyelt rank.

Mi 50ezret adtunk neki, bar aoha eg forintot nem kert. Van maganrendelese, de sosem hivott oda minket. A korhazban talalkoztunk mindig. Ott vegzett minden vizsgalatot soron kivul. Nst-n vartam egyedul kb. 5 percet..


Most 120km-re lakunk tole, de most is nala fogok szulni.

Nekem ez az ember mindent meger!!!

2013. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zoboki barátságosnak tűnt nekem.
2013. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Erdődit vagy Zobokit ajánlom! Kihez jársz?
2013. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!