Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen megrepedt...

5 hetes terhesen megrepedt nyálkahártya, kisebb vérzés, véres folyás, mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
5.hétben vagyok.Múlthét csütörtök óta tudom hogy babám lesz.Néha görcsölgettem amire először azt mondta az orvosom hogy vegyek be magnéziumot.Szedem az egyik terhességi vitamint.Tegnap a munkahelyemen,észre vettem mikor kimentem a mosdóba hogy egy szép vér folt van a tisztasági betéten,egyből rohantam a kórházba,ahol vetélés gyanúval felkerültem az osztályra a vizsgálóba.Ott az orvos hüvely uh-t csinált majd azt mondta hogy a babával minden rendben,nincs körülötte a petezsák körül vér.Csak..a nyálkahártya repedt meg.És felírta a 12.hétig az Utrogestan nevű gyógyszert.Mit is takar ez hogy megrepedt a nyálkahártya?! Akinek volt már ilyen,meg maradt a baba?! Nagyon félek,és elvagyok keseredve.
2013. ápr. 3. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Koszonom a biztatast, neked is kitartast es jobbulast! A ket het eleg aok ido de nekem azt mondta az orvos hogy ha nem friss a ver, es ha nem gorcsolsz fajdalmasan akkor az jo jel. Mert hasznal a gyogyszer.
2013. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát most én is választhatok vagy bemegyek vagy kirúgnak.Pihennem kéne pedig.De kell a pénz a kicsi dolgaira.Még húzom egy darabig,meg amig nem érzem úgy hogy na most elég.Mert itt bár törvénytelen táppénz nincs.Ülőmunkám van csak a munkaidőm hosszú.Remélem nem lesz baj.
2013. ápr. 7. 15:20
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem is ülőmunkám volt, mégis megtörtént a baj.

hogy vagytok azóta?

2013. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!