Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lindynette fog. Gátlót szedtem...

Lindynette fog. Gátlót szedtem egy hónapig! (kimaradt 1 szem) megjött pontosan, de 2 napig volt és szinte semmi! Ma reggel csináltam egy tesztet nagyon nagyon halványan volt a második csík! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hónapig szedted meg még ki is maradt egy szem, akkor elképzelhető, hogy nem hatott rendesen és terhes lettél. Két nap múlva csinálj egy újabb tesztet, ha az is két csíkos lesz, akkor ott baba van.
2013. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bevallom egy kicsit már beleéltem magam, nem szeretnék pofára esni! Mondjuk majd csak 15-én kellene megjönni, addig nem hülyeség tesztelgetni?
2013. ápr. 3. 12:36
 3/14 anonim ***** válasza:
itt azt mondják h a halvány csik is csik...ha nem akarsz babát,egy eseményutániért elmehettél volna,mert ugy tudom 2 hétig amugy is kell kiegészítő védekezés az első levélnél,de ez le van irva a tájékoztatóban,meg akkor is ha kimarad egy szem.
2013. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam! Beleéltem magam a 2 csíkba! A gyógyszert is csak azért szedtem mert rendszertelenül jön meg és a do
2013. ápr. 3. 12:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem pont az jött le, hogy nem bánná a babát! Ha már ott volt a halvány csík akkor nyugodtan tesztelhetsz néhány nap múlva. Általában nem szokott tévedni a teszt, bár kicsit fura, hogy csak 15én kell megjönnie. Rendszeres volt előtte?
2013. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát ha 15én kéne megjönnie akkor csak mostanában lehetett peteérésed,akkor viszont nem ebben a ciklusban lehettél terhes...akkor meg erösebb csiknak kéne lennie...
2013. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előtte sem volt rendszeres, most még a gyógyszer is bezavart... Tesztelj 2 nap múlva szerintem!
2013. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek, ha holnap reggel csinálok még egyet ugyanolyan halvány lesz, vagy erősödhet?
2013. ápr. 3. 13:10
 9/14 anonim válasza:
0%
szerintem várj vele párnapot! És reménykedj ,hogy nem leszel terhes , mert a fogamzásgátlótól beteg is lehet a baba!!!!
2013. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel a mai fogamzásgátlók minimális hormont tartalmaznak, így 1 szem kimaradása is okozhatja, hogy nem hat rendesen. Vagyis ha ti így voltatok együtt kiegészítő védekezés nélkül, akkor igen, lehetsz terhes, sőt a halvány pozitív is pozitív, tehát ha pár nap múlva tesztelsz és megmarad a második csík, netán erősödik, akkor kérj időpontot orvoshoz, mert nagyon úgy néz ki, hogy összejött a baba.
2013. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!