Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz az első orvosi vizsgál...

Mi lesz az első orvosi vizsgálaton? Adjak már most hálapénzt a dokinak?

Figyelt kérdés

8 hetes kismama vagyok, és most fogok először orvoshoz menni. Mi vár rám? Már most el fog küldeni vérvételre is?

Ha már tudom, hogy ehhez a dokihoz szeretnék járni, akkor már adjak neki pénzt?



2013. ápr. 3. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a legfontosabb hogy minden rendben van! Gratulàlok! :)))
2013. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Akkor már kis genetikàra mész ugye? De miért nem mutatta meg a szìvhangot a doki?pedig az annyira jó hallani!
2013. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

4 hét múlva már genetikai vizsgálat lesz. Amúgy nem igazán foglalkozott velem a doki, meg nem is mondott semmit, csak a monitoron megmutatta a pici embriót és annyi volt. Elég mogorva figura. Lehet dokit fogok váltani, bár őt sokan dicsérik, de nekem nem volt valami jó benyomásom vele kapcsolatban.

2013. ápr. 7. 19:11
 14/15 anonim válasza:
Ne adj neki. Már fizeted a tb-t. Amúgy is illegális. Csinálj neki egy ajándékcsomagot és majd szülés után odaadod. Ha pénzt adsz folytatod a felesleges körforgást. És úgysem az orvos lesz az aki nem jól bánik, hanem pl. az ultrahangos, akinek meg amúgy se adnál.
2013. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem magánrendelésére akarsz járni, akkor ne adj pénzt. Nekem az orvos adta a vérvételre szóló beutalót.Ha megjön az aeredményem, azzal megyek majd a védőnőhöz, aki a kiskönyvet adja.
2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!