Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a terhesség korai szakasza?

Kirara94 kérdése:

Lehet a terhesség korai szakasza?

Figyelt kérdés

Csináltam 2 terhes tesztet. Az első pozitív lett a második viszont negatív. Elmentem orvoshoz, csináltak ultrahangot. Azt mondták hogy 13,7mm-es az endometrium de petezsák nem látható.

vannak terhességre utaló jeleim pár hete de az ultrahangon nem láttak semmi konkrétat.valaki segítsen aki volt hasonló helyzetben:(


2013. ápr. 3. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13,7 mm az tuti terhességet jelez. Nekem 4 hetesen volt 14mm. Mikor kell megjönnie?
2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de nem láttak petezsákot:( mindig előbb jön meg én igazából mára vártam de ma az orvosnál hallottak elbizonytalanítottak hogy egyáltalán megfog-e jönni..
2013. ápr. 3. 21:11
 3/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem sem volt még petezsák, csak 6 hetesen. Szóval akkor nem szeretnéd, hogy baba legyen?
2013. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
éppen ez az hogy szeretném..félek hogy téves riasztás és beleélem magam az egészbe:( nem láttak petefészket de mondták hogy lehet hogy később majd ott lesz..vagy látszódni fog.nem kellene ennek már ott lennie?
2013. ápr. 3. 21:22
 5/18 anonim ***** válasza:
jajj ne parázz már:) Mondom, hogy ez így tök jó. 2 hét múlva ott lesz a petezsák!!!
2013. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ha reggelre megjön akkor fejre állok...:"D :/ nem akarom páromat se feleslegesen hitegetni..
2013. ápr. 3. 21:29
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:) legyen igazad:)
2013. ápr. 3. 21:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd írd mi lett végül:)
2013. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
írni fogok:) amúgy menstruáció előtt is lehet az endometrium 13,7mm-s?vagy biztos vagy a terhességben?nekem ez lenne az első és ma nem igen volt lehetőségem az orvostól kérdezősködni:( ne haragudj hogy rád zúdítottam mindent..
2013. ápr. 3. 21:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Mikor is kellene megjönnie?
2013. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!