Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok, ma...

Stiger kérdése:

30hetes kismama vagyok, ma voltam uh-n és a papíron az van, hogy patkóbél nem látható. Van okom aggódni? Nem az én dokim volt uh-n és nemmondott semmit :-S

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért nem hívod fel az orvosod?

2013. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn jön vissza a szabadságról. :-S külföldön van
2013. ápr. 4. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
SzTK-ba vagy kórházba jársz? Mikor voltál előtte uh-on h ez most derült ki?
2013. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! 24 hetes kismama vagyok, és ma voltam UH-n és szintén ez áll a papíromon.Nem tudom mi a csoda lehet ez.Nem az én dokim volt, de az uh végén azt mondta minden rendben.Engem azért csak idegesít!
2013. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

22hetesen voltam utóljára uh-n, ak nem írtak semmi ilyet :-S Nállunk az SZTK-ban van csak uh, az én dokim nem is szokot uh-n lenni :-(

Sőt most azt is odaírták, hogy jóslófájások a befejezett 37. hét előtt :-S

2013. ápr. 4. 16:22
 6/6 anonim válasza:
Nekem sem írták ezt a 18. hetes ultrahangon.De még kiegészíteném azzal, hogy "echodensebb belek" láthatóak.Az előbb hívtam fel a dokim és azt mondta, ne foglalkozzak már ezzel, ez olyan általános, több tényező együtt állása esetén lenne jelentősége.Meg is nyugodtam.A jóslófájások miatt meg ne aggódj, okozhatja magnézium hiány, vagy stressz, ezek ENYHE méhösszehúzódások.Olyan sajgó hát-derékfájások enyhe alhasi húzódással, igaz?Ilyen nekem is volt az előző terhességemnél, 32-33. hét körül.Aztán elmúlt, 36. héten visszajött, majd 39. hétre szültem tündér egészséges babucit.Ne aggódj!!! :)
2013. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!