Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jelentheti azt, hogy...

Ez jelentheti azt, hogy elment a magzat?

Figyelt kérdés
Olyan nagyon friss terhes vagyok, lényegében most a hétvégén teszteltem pozitívat. Ma egy kicsit véres nyúlós izé jött ki belőlem, ez lehetséges vetélés? Még dokinál nem voltam, mert nem is biztos, hogy látná még. A teszten is olyan halvány volt a csík. Pár napja szinte minden nap barnáztam egy kicsit, ezt a beágyazódásnak tudtam be, de most picit véres volt. Nem görcsöltem.
2009. szept. 21. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig jó lenne ha elmennél az orvoshoz.Ő jobban tudja az ilyen dolgokat.Ráadásul írna fel gyógyszert.PL. Duphastont.Én úgy vetéltem el, hogy se görcsöm,se vérzésem,barnázásom sem volt.

Én is halványat teszteltem anno... most 5,5 hetes a kicsim

2009. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leghamarabb szerdán tudnék orvoshoz menni, ezen kívül az ügyeleti kórház van. De így akkor elmegyek
2009. szept. 21. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz mielőbb, akár most! Lehet ez is, az is, de tud felírni gyogyit amivel elkerülhető az esetleges baj!

Kalappal!!!!!! :)

2009. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is osztom mind a ket valaszado velemenyet! Szerintem is menj dokihoz, mert ir fel neked duphaston, utrogestant. Mindketto nagyon jo abba az esetbe ha nincs eleg progesteron hormon a szervezetedbe ami kell foleg a terhesseg elejen, hogy megmaradjon a baba. Kivanom nektek, hogy semmi gond ne legyen, de mindenkepp menj el dokihoz.
2009. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, feltétlen orvos, mert ha csak hormonális problem van azt bizony lehet kezelni!

Szorítok, és írj!

2009. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vér nem normális jelenség. Ne várj a saját orvosodra, irány az ügyelet! Lehet, hogy most még meg tudják tartani progszteron-tartalmú gyógyszerrel, de az is lehet, hogy ha nem mész el időben orvoshoz, akkor a baba megy el, de végleg.
2009. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azt mondta az orvos, hogy tudna felírni gyógyszert de nem fog, mert a 72 órás tabitól károsodhatott, így ha nem akarok beteg babát, akkor hagyjam ha menni akar menjen. ( A tabi ellenére maradt meg, és úgy döntöttem megtartom).Azt mondta, hogy ez a vér amit reggel tapasztaltam, ez a normál havi vérzésem, amivel valószínű távozni is fog. Jövő héten még megnézik uh-val, de nem reménykedem. Sajnálom mert mikor megtudtam hogy mégis megmaradt, akkor meg akartam tartani.
2009. szept. 21. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben sajnos igaza lehetett a dokinak, hogy esetleg károsodhatott. De reméljük hogy nem, és ott marad ha már szeretnéd Te is.
2009. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!