Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes hármasikres vagyok....

11 hetes hármasikres vagyok. Mitől lehet, hogy kis fájdalmat érzek alul abban a pillanatban amikor leülök? Egyébként nem fáj.

Figyelt kérdés
Pár napja érzem csak,és jövő hétfőn kell mennem dokihoz.Akkor majd megkérdezem,csak hátha van valakinek ilyen tapasztalata.
2009. szept. 21. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
táguol a méhed, méghozzá hihetetlen ütemmben, hajrá, sok minden vár még rád, drukk és kitartás, jó egészséget a babáknak!
2009. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, gratulálok!!!

Szerintem is csak a szalagok nyúlása, a méh növekedése okozza.

Nagyon vigyázz magadra, boldog babavárást kívánok! Vagyis babák várását :)))

2009. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a méh és a szalagok nőnek, nyúlnak. Lesz ez még ennél cifrább is három babánál!

Naaaaaaaaaagy gratula. :-)

2009. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem hogy mikor derült ki hogy hárman vannak?nalatok volt mar vkinel iker?vagy csak siman jott?egyébként gratu hozza:D
2009. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan, mintha felnyársalnának. Igaz? Nah hát ez valóban a méh növekedése és a méhtartó szalagok nyúlása miatt van. Gratulálok a babáidhoz!!! Sok-sok ilyen lesz még. Amikor nőnek a babák, nő a méhed, segítenek a szalagok. Később majd egy kisebb rendszert is észreveszel 1-2 napig fáj aztán csönd:) Csak nyugalom :D
2009. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtatásokat!

16:22-es! Lombikos vagyok,hármat ültettek vissza,és az első ultrahangon már látszott a 3 petezsák.Sajnos a 7.hét után lett egy bevérzésem,ami azóta is tart,emiatt szigorúan feküdnöm kell.Azt hallottam ikreknél ez gyakrabban előfordul.

Minden jót nektek!

2009. szept. 23. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratula! Ez olyan szép! Akkor megszenvedsz értük... Az okát már megírták. Feküdj szorgalmasan helyettem is!(-:
2009. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta? Minden rendben van?
2011. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, engem is érdekel a hogyléted! :)
2011. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!