Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pici mozgása, nyomkodásának...

A pici mozgása, nyomkodásának ereje utalhat valamire? Ez keményedésnek számít egyébként?

Figyelt kérdés
Nagyon feszít a pici, nem bírok menni, vagy ha igen egy két lépést, és úgy veszíti a pocim hogy meg kell állnom. JÁrtatok már így? Még egy hónapom van hátra
2009. szept. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még csak 19 hetes múltam, de már pár hete érzem a mocorgását és néha olyan csomóban megkeményedik a hasam. Én úgy gondoltam még pici ahhoz, hogy Őt érezzem, de másra nem tudok gondolni, nekem azt mondták, hogy ez nem keményedés. ("Közvéleménykutatást" tartottam én is.)

Azt olvastam, hogy ha keményedés, akkor az egész méhed bekeményedik.

De nekem igazán a dokim sem tudott mit mondani, hogy miért van ez és hogy ez keményedés nálam, vagy a baba.

Nem jársz még CTG-re? Ott lehet látni, ha vannak már mégösszehúzódások.

2009. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok, és elég sűrűn keményedik a pocim, de a nagy részét a baba kinyomásának gondolom. Azért ciki, mert ha hirtelen kinyomja magát, vagy mit csinál, nem fáj, onnan tudom, hogy azonnal pisilnem kell. 2 perc, és elmúlik. Ha keményedik, vagyis úgy gondolom, hogy keményedés, akkor nem birok egyenesen állni, és muszáj leüljek valahova, annyira kellemetlen. De „pisilős” keményedés több van :)
2009. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!