Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lassan telnek a napok?

Másnak is lassan telnek a napok?

Figyelt kérdés

Annyira lassan telnek a napok, nem tudom mi van velem de annyira kedvtelen vagyok, annyira :(((pf.


Lassan telnek a napok, 26 hetes vagyok, de annyira lassan telik! :(


2013. ápr. 7. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 26 hetes terhesen még tök jól éreztem magam. Szervezz valami programot magadnak. Takaríts, főzz vagy süss egy finom sütit. Majd az utolsó hónapban rájössz, hogy milyen, mikor egy óra egy egész napnak tűnik :) Mellesleg már fizikailag is eléggé korlátozott leszel :) Jó egészséget nektek :) 38+5 hetes km.
2013. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap főztem, sütöttem :) Igen sokminden megy még, és tudom késöbb roszabb lesz, de áh. alig várom h melegedjen az idő, meg hasonlók. Nyűgös vagyok, utálok itthon ülni :(
2013. ápr. 7. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehezen telnek a napok főleg így hogy még meg is vagyok fázva és nem tudok egy rendeset sétálni sem :( Ja és az utolsó napjaimat rúgom :) 39+5hkm
2013. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, és olyan rossz:/

Én már takarítani sem tudok normálisan. Csak számlálom a napokat, de tényleg írtó lassan telik az idő. Van már két gyerekem, velük játszom sokat, de egyszerűen mindig elkalandoznak a gondolataim, hogy milyen lesz a szülés, milyen a baba stb. :)

Már nagyon várom és szeretnék túl lenni a szülésen:)


Boldog babavárást!


35hkm.

2013. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is iszonyu lassan telnek a napok,hetek :( 32hetes vagyok de már nagyon várom a végét...
2013. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én télen is mentem minden nap egy kicsit sétálni, kikapcsolt, és "megbarátkoztam" a hideggel. Könyvtárba is mentem, ha kellett, ha nem.
2013. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!