Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vége felé másnak is ilyen...

A vége felé másnak is ilyen csigalassúsággal telnek a napok?

Figyelt kérdés
Annyira várom már a szülést , bár nagyon félek tőle , hogy szinte számolom az órákat. Nagyon lassan telik az idő .
2011. febr. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
igen..én ráhúztam 6 napot 38 fokos meleg volt..és szinte emlékszem mindennapra,jobban mint az egész terhességemre..aztán a hdegfront meghozta a babámat
2011. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon! Ráhuztam 4 napot, de már előtte is tiszta ideg voltam. mikor valaki felhivott, hogy megkérdezze hogy vagyok, leorditottam a haját, hogy "egyben"...
2011. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy éreztem,hogy lassan telik az idő. Sokat feküdtem, de már azt is untam (bár tudtam,hogy pár hét múlva visszasírnám majd a pihenést:) Olyan átmenetinek éreztem azt az időszakot,hogy várok vmire,tudom,hogy utána gyökeresen megváltozik az életem,már semmi nem lesz olyan mint akkor, meg féltem én is a szüléstől, hogy hogy indul be,mikor,stb.

Aztán az első pár hónapot is nagyon lassúnak éreztem,alig vártam,hogy kicsit nagyobb legyen,hogy elmúljon a hasfájás, hogy elkezdhessem a hozzátáplálást....

Most 7,5 hónapos,így utólag meg úgy érzem,hogy milyen gyorsan eltelt ez a pár hónap.

2011. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én nagyon utáltam az utolsó napokat... Mindenem fájt, este nem tudtam aludni. Ki már nem mozdultam a lakásból, mert 5 méter után leszakadt a derekam. Ma 1 hónapos a kicsim, annak ellenére h este 3szor kelek fel hozzá, és nincs időm pihenni annyit, nem sírom vissza egyenlőre a terhességet, a vége miatt. Majd 1-2 év múlva vágunk bele megint. :)
2011. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már én is megbolondulok... úgy csinálnék valamit, de nem nagyon tudok, mindentől fáj a hátam. Kattog az agyam, mi hogyan lesz, mert ráadásul külföldön szülök, úgyhogy minden tök más, mint amiket itt írnak. :( Nagyon lassan megy az idő.

37+3

2011. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Holnap kezdem a 38. hetet. Egyre türelmetlenebb vagyok, amit természetemnél fogva szorongásként, nyűgösen, sokszor befelé fordulva élek meg. Visszatartom, hogy ne legyek "hirtelen" indulatos, de sokszor nem sikerül. Eddig szépen teleírogattam a naptárat, hogy melyik nap mit kellene csinálni. Most viszont szabályosan letargiába esek és várom az estét, hogy teljen mindig egy nappal több az időből. Pedig van egy iskoláskorú gyermekem is, ellátom a családom, amennyire lehetőségeim engedik.

Nagyon lasssssan telik, ezért sajnos van idő izgulni is.

2011. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Kedves 18:50es, én is külföldön szültem, én is féltem mi lesz, de egész jól alakult. :-) Sok sikert mindenkinek!
2011. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!