Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mondanám hogy farkasétvágy...

Nem mondanám hogy farkasétvágyam van ez normális?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok, és terhességem eleje óta nincsenek rosszul léteim, de még csak farkasétvágyam se. Terhességem előtt is mindig nagyon jó étvágyam volt, talál ezért nem tűnik fel? Nem érzem magam állandóan éhesnek, inkább kevéstől nagyon jól lakom és olyan 4-5 múlva leszek igazán nagyon éhes. Inkább este felé érzem azt hogy gyakrabban vagyok éhes. Ez baj? Vagy minden terhességnél máshogy van?

2013. ápr. 7. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát akkor nálad kb ugyanaz van mint nálam a terhességem elején volt.Nem hánytam, semmi rosszullét és este fele éheztem meg állandóan.nyugi, semmi baj,tök normális ez!36hkm
2013. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!