Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy az utóbbi...

Normális hogy az utóbbi hetekben farkasétvágyam van és főleg édességet kivánok nagyon? Most 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Szintén 39 hetes kismama vagyok és én is ugyan így vagyok mind te annyira étvágyam nincs,de nagyon kívánom az édességet.Nemtudom mitől lehet ,de lehet hogy közze van a szüléshez?Nem csak te vagy így .Jo baba várást!!!
2008. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális...de legalább már ketten vagyunk:))

Irtózatos mennyiséget tudnék enni én is, sokszor nagyon nehéz megállni és nem is mindig sikerül. Végre jóllaktam, aztán megint eszembe jut valami, amit megkívántam. A múltkor a somlói kellett nagyon, be is vágtam pillanatok alatt egy adagot. Most éppen a Danone joghurtok vannak nálam toppon, igaz, ki tudja meddig. Ja, a somlói előtt pedig majd' meg vesztem a jó cukros-kakaós tejberízsért:)

Szintén 39 hetes

2008. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!